resim yok
04 Haziran 2012 - 00:00

 

Necati Şaşmaz’ın yönetmen kardeşi Zübeyr Şaşmaz’ın “Açlığa Doymak” adlı filminde Serenay Sarıkaya’ya önerdiği eylemci kız Sena karakterini Hazar Ergüçlü oynuyor. Diğer rollerde ise Mete Horozoğlu ve Didem Balçın yer alıyor
'Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın yönetmen kardeşi Zübeyr Şaşmaz, “Açlığa Doymak” isimli 3. filminin çekimlerine başladı. Birbirinden farklı dünyalarda yaşayan 3 insanın hikâyesini anlatan filminde Şaşmaz, 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Soner’i Mete Horozoğlu, 'Kuzey Güney'de Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Simay rolüyle yıldızı parlayan Hazar Ergüçlü ve 'Firar' dizisinin oyuncusu Didem Balçın’a başrol oynatıyor. İstanbul’da çekilen filmde Horozoğlu, ekonomik kriz nedeniyle çalıştığı gazetede görevine son verildikten sonra eşi ve çocuklarını bombalı bir eylemde kaybeden Eyüp isimli bir gazeteciyi, Didem Balçın ise aşk acısının ardından zayıflamak için bedenine işkence eden Burcu isimli karaktere hayat veriyor.
Hazar Ergüçlü de Şaşmaz’ın geçen günlerde 'Lale Devri'nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya’ya önerdiği ölüm orucuna başlayan Sena karakterini canlandırıyor. Ergüçlü’nün canlandırdığı Sena, tıp öğrencisiyken ağabeyinin ölümünden sonra bombalı eyleme karışıyor ve ardından ölüm orucuna başlıyor. Filmde Horozoğlu’nun canlandırdığı gazeteci Eyüp ise başına gelen ilginç olaylarla dikkat çekiyor. Bir dergâha giren Eyüp yaşadığı bir pişmanlıktan dolayı kırk gün halvette kalıyor. “Açlığa Doymak” Zübeyr Şaşmaz’ın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği ilk film olma özelliğini taşıyor.
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları