resim yok
04 Eylül 2011 - 00:00

 

Ayşenil Şamlıoğlu ve Şebnem Bozoklu çok iyi anlaşıyor
"Bizim Yenge"de birbiriyle hiç geçinemeyen gelin ve kaynanayı Şebnem Bozoklu ile Ayşe Nil Şamlıoğlu canlandırıyor. Senaryo gereği kanlı bıçaklı olan iki oyuncunun arasından gerçekte ise su sızmıyor! Bozoklu, "tam bir çılgın" dediği Şamlıoğlu ile çekim bittiği anda çok iyi arkadaş olduklarını söylüyor. Ayşe Nil Şamlıoğlu ise Şebnem Bozoklu'ya "Pamuk Prenses" diye hitap ediyor.
 
BENİM KAYINVALİDEM DÜNYA TATLISI
 
Geçtiğimiz yıl iç mimar Emre İzer'le evlenen Şebnem Bozoklu, dizinin aksine gerçek hayatta kayınvalidesini çok seviyor: "Benim kayınvalidem dünya tatlısı!" Bir oğlu olan Ayşenil Şamlıoğlu da "Henüz kayınvalide değilim ama oğlumun evlenmesini çok istiyorum" diyor.
 
BAHRİ'NİN DÜNYADAN HABERİ YOK
 
Annesi ve karısı arasında kalan 'talihsiz damat' Bahri'yi canlandıran İlker Aksum, "Bahri mahallenin bıçkın delikanlısı. Taksicilik yapan, üniversite mezunu, deli dolu, iyi kalpli ama dünyadan pek de haberi olmayan biri. Anneler ?Aklı beş karış havada? derler ya, aynen öyle. Lakabı da 'Jet'... Ama dizinin ilerleyen bölümlerinde Filiz onu olgunlaştıracak" diyor. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat