resim yok
21 Nisan 2013 - 00:00

Kerem Göğüş, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde rol alan sevgilisi Wilma Elles’i trafik çilesinden kurtardı!

 

Wil­ma El­les ile sev­gi­li­si Ke­rem Gö­ğüş, ye­ni al­dık­la­rı ya­lı­dan çı­kar­ken gö­rün­tü­len­di.

 

Yalı daresi aldı!

‘Trafikte işine geç kalıyor’ diye sevgilisine yalı dairesi satın aldı

‘Öy­le Bir Ge­çer Za­man ki­’ di­zi­si­nin Ca­ro­li­ne­’i Wil­ma El­les, tra­fik so­ru­nu ya­şa­yın­ca dev­re­ye iş ada­mı sev­gi­li­si Ke­rem Gö­ğüş gir­di.

Gö­ğüş, oyuncu sev­gi­li­si­nin di­zi se­ti­ne gi­der­ken tra­fi­ğe ta­kıl­ma­sı­na Ye­ni­kö­y’­de ya­lı da­ire­si ala­rak çö­züm bul­du.

 

Sete artık böyle gidecek

Ye­ni da­ire­si­nin bu­lun­du­ğu Ye­ni­kö­y’­den se­te git­mek için tek­ne kul­la­nan El­le­s’­in bu jes­te ne tep­ki ver­di­ği me­rak ko­nu­su.

Ba­sın­la ara­sı iyi ol­du­ğu bi­li­nen Gö­ğüş, bu he­di­ye­si­ni med­ya­dan sak­lar­ken geç­ti­ği­miz gün ev­le­ri­nin önün­de bir­lik­te gö­rün­tü­le­nen çift kı­sa bir şaş­kın­lık ya­şa­dık­tan son­ra ko­nuş­ma­dan araç­la­rı­na bi­ne­rek ev­le­rin­den ay­rıl­dı.

 


 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de neler olacak?

 

Kanal D’nin başrollerini; Ayça Bingöl, Wilma Elles, Muhammet Uzuner, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Gün Koper, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları sevilen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” yine heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Mete, Tuğrul’la ilgili bir ipucu buluyor ve peşine düşüyor. İşte detaylar:

Hakan’ın planı işe yarar. Ekrem sonunda Carolin’in söylediği yalanları öğrenir ve gerçek yüzünü görür. Beklemediği bu tuzak karşısında ise Carolin, öfkesinden kudurur. Ayça, sabırla Mete’nin kendine karşı yumuşamasını bekler fakat, bu zor gözükmektedir. Üstelik Mete, aynı yerde işkence gördükleri Gözde ile karşılaşır.

[reklam]

İkiliyi uzaktan gören Ayça, evi terk eder. Arif’ten hala ses yoktur. Soner de Tuğrul’un peşindedir fakat, karanlık bağlantıları onu da engellemektedir. Hakan, Berrin’e olanları anlatmak ister.

 

Berrin her zaman ki gibi onu dinlemek istemez ancak, ufak bir kaza sonucu hem onu dinlemek hem de geceyi birlikte aynı evde geçirmek zorunda kalır. Zehra da anne ve babasının barışacakların düşünerek umutlanır.

 

Soner, Cemile ile Arif’in durumunu konuşurken konu Bahar’a gelir. Cemile’den beklenmedik yorumlar alan Soner şaşkına döner. Bir çocuğunu doğum gününe hazırlanan Bahar’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Tuğrul ile ilgili ipucu bulan Mete, Arif’in silahını yanına alarak evden çıkar.

 

 

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ 112. bölüm fragmanı için tıklayın!

 

WILMA ELLES'E İKİ YENİ TEKLİF! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları