resim yok
18 Haziran 2011 - 00:00

 

ÜNLÜ oyuncu Tuba Büyüküstün, “Gönülçelen” dizisinde birlikte rol aldığı ve bir süredir aşk yaşadığı Onur Saylak ile “Stars of İstanbul” (İstanbul’un Yıldızları) adlı sosyal sorumluluk projesine destek verdi.

 

İkili, Ataşehir’deki Düşler Akademisi’nde eğitim gören engelli gençlerle bir araya gelip boyama yaptı. Engelli çocuklarla vakit geçirmekten keyif aldığını söyleyen Büyüküstün, “Çocuklarla aram çok iyi, onlarla iyi iletişim kurabiliyorum” dedi ve eline aldığı fırçayla dev bir yıldızın üzerine kırmızı figürler çizdi. Saylak da çocuklar söz konusu olunca birlikte basının karşısına çıkmaktan çekinmediklerini söyledi. İkili özel hayatları konusunda konuşmazken, yeni dizi ve sinema projelerine başlamadan önce tatil yapacaklarını söyledi.                  

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat