Şeyma Subaşı röportaj verdi, "Enerji patlaması yaşıyorum" dedi

Geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Instagram fenomeni Şeyma Subaşı, L’officiel dergisinin Aralık sayısına röportaj verdi. İşte o röportajdan alıntılar..

Merve Mutlu
12 Aralık 2018 - 16:09
Magazin

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ve son dönemde de Acun Ilıcalı ile ani bir şekilde yollarını ayırarak yeniden gündem olan Şeyma Subaşı, L’officiel dergisinin Aralık sayısına verdiği röportajla yine kendinden söz ettirmeyi başardı.

Her hareketi olay olan ve bu durumu dahi sosyal medya hesabında ti'ye alan Subaşı, L’officiel dergisine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

18-12/12/subasi-seyma.png

"Her şeyin başı sağlık"

Hayatına açtığı yeni sayfa hakkında konuşan Şeyma Subaşı, "“Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; her şeyin başı sağlık." dedi.

Sağlığın önemi üzerine sık sık vurgu yapan Subaşı, "Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum. Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir." sözleriyle her şeyin yolunda olduğunun mesajını verdi.

18-12/12/eymaa.png

Gelecekteki Şeyma'ya söyleyeceğim bir diğer şey ise biraz bencil olması gerektiği olurdu. Hayatta biraz da bencil olmak lazım galiba. Eğer kendiniz mutlu olur ve bu mutluluğa odaklanırsanız etrafınızdaki insanları da mutlu edebilirsiniz. Bu eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz ya da arkadaşınız da olabilir. Çünkü mutluluk yaşandıkça çoğalan bir şey, siz mutluysanız emin olun etrafınızdakiler de mutlu olacaktır

dedi.

Sosyal medyada paylaştığı hikayeleriyle ilk günden beri dillerden düşmeyen ve hatta eski eşi Acun Ilıcalı'nın bile düğünde kendisini 'Instagram fenomeni' hitabıyla çağırdığı Şeyma Subaşı, sakin yaşamayı sevmediğini söyledi, "Biraz fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim evet, hatta ben de kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum ama çalışmalar hala devam ediyor.” dedi.

Boşanma protokolüne göre ayda 4 kez seyahat hakkı eski eşi Acun Ilıcalı tarafından karşılanacak olan Şeyma Subaşı, boşanmanın ardından gittiği Miami'den yeni döndü. Subaşı'nın yeni adresinin neresi olacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat