resim yok
20 Şubat 2013 - 00:00

Mini skeçler halinde yayınlanan sit-com, Show TV'de yayınlanacak.

 

Show TV’de Ana Haber Bülteni öncesi 'Oldu Teşekkürler' adıyla mini skeçler halinde yayınlanan sit-com, Cuma akşamı saat 22.15’te seyircisiyle yeniden buluşacak.

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği projede oyunculuk dışında farklı mesleklerden oluşan bir grubun; kamera karşısında, gerçek hayatı tiye alan, absurd hikayeleri yine seyircisini şaşırtırken güldürecek. Hikaye, her biri birbirinden çılgın, sıra dışı fakat aslında gerçek ve hayatta ıskaladığımız karakterlerin Cemil Sonses’in yaptırdığı 'Garbın Afakı' adlı rezidansta bir araya toplanması ile başlıyor. Ve tabi ki her zamanki gibi psikoloğumuz, şan hocamız, emlakçımız, avukatımız da bu rezidansta görev alıyor.

 

Cemil Sonses, Şevkat Yerimdar, Doğan S, Herkes Bana Aşık Cazibe, Tiz Emel, Crazyboy78, Kararsız Şevket, Bülent İşbilen’in hikayesi ve yönetmenliğiyle Oldu Teşekkürler-Garbın Afakı adlı proje ile 22 Şubat Cuma akşamı saat 22.15’te Show TV’de seyircisiyle buluşacak.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları