resim yok
25 Temmuz 2012 - 00:00

 

Ünlü oyuncu Sibel Turnagöl, yaşamını Çiftkurtlar Otomotiv'in sahibi Mehmet Çelik ile birleştirdi.
 Yıllardır çok iyi arkadaş olduğu bilinen ve sık sık dost ortamlarında bir araya gelen ikilinin sürpriz evliliği yakın çevrelerini şaşırttı. Çelik ile Turnagöl'ün haftabaşı ani bir kararla Yunanistan'da evlendiği ortaya çıktı. Turnagöl Türk sinemasının usta oyuncusu Sadri Alışık'ın oğlu Kerem Alışık ile 5 yıl süren evliliğini 1997 yılında noktalamıştı. 15 yıldır özel hayatıyla gündememe gelmemeye özen gösteren Turnagöl ile Çelik'in çıktıkları tatilde evlilik kararı aldıkları ifade edildi. Mehmet Çelik eşi Arte Tahir'den 7 yıl önce olaylı şekilde boşanmış, ardından Pınar Eliçe ile yaşadığı ilişkiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Turnagöl'ün oğlu Sadri'nin evlilik kararına onay verdiği belirtildi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat