resim yok
01 Mart 2012 - 00:00

 

Deniz Uğur’dan zehir zemberek yazı: “O gün iki memesinin içi boşaltılmış olan bir kadını ziyarete gelirken, ince askılı body giymeyi tercih eden biri bile oldu”
 
 
Meme kanserine yakalanan ve geçen aralık ayında iki göğsünden birden kitle aldıran ünlü oyuncu Deniz Uğur, internet sitesinde yayınladığı “Sen de Oyna” başlıklı yazıda dost görünenler için zehir zemberek şu satırları kaleme aldı:
-  Beklediğim oldu. Hastaneyi birçok kişi ziyaret etti mesela, yüzüm makyajlı, etrafımdakilerle şakalaşırken gördüler beni... Dostlarım bu manzara karşısında rahatlayıp, benimle birlikte güldüler. Ama “maşallah, çok iyi görünüyorsun” derken sinirden dudakları seyirenler de oldu.
-   Benden “ameliyatın çok iyi geçtiği, kanserin hiçbir yerime sıçramadığı” bilgisini alıp, odadan çıkınca yetkili birini bulup benim anlattıklarımın yalan olduğunu tahmin ettiklerini ve  “asıl gerçekleri” duymak istediklerini söyleyenler oldu. Arkamdan “göğüslerine silikon taktırmak için bu hastalığı bahane etti” diyenler oldu.
 
-  O gün ameliyatla iki memesinin içi boşaltılmış olan bir kadını ziyarete gelirken, kışın buz gibi havasında göğüslerinin yarısını açıkta bırakan ince askılı body giymeyi tercih eden biri bile oldu. Sakın şaşırma bunlara... Sadece farkında ol: Çoğu insan mutsuzlukla beslenir. Başkalarının mutsuzluğuyla.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat