Sinem Kobal ve Arda Turan arasında 5 kritik gelişme!

Arda-Sinem ilişkisinde 5 kritik gelişme!

resim yok
03 Ocak 2014 - 09:07
Magazin

Arda-Sinem ilişkisinde 5 kritik gelişme!

 

Arap saçına döndü...

Arda Turan-Sinem Kobal ilişkisinde beş sıcak gelişme yaşandı.


Turan'ın, kafasında ilişkiyi tamamen bitiren Sinem Kobal'a 'Yıldırım nikahı yapalım' teklifinde bulunduğu, Kobal'ın ise teklifi reddettiği ortaya çıktı

 

ARALARINDA NELER OLUYOR?

İlişkileri yılan hikayesine dönen Arda Turan ile Sinem Kobal arasında neler oluyor?

Geçtiğimiz yıl nişanlanan ünlü çift; nikah tarihlerini üç kez ertelemiş, son olarak 26 Aralık'ta gerçekleşmesi beklenen düğünlerini de iptal etmişti.

Çiftin kesin olarak ayrıldığı konuşulurken; ne Arda Turan, ne de Sinem Kobal cephesinden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

 

SON DURUM

İşte Ekim ayından bu yana birlikte görüntü vermeyen ikilinin ilişkisindeki son durum...

1- Sinem Kobal, kesinlikle Arda ile birlikte olmak istemiyor çünkü artık ona güvenmiyor. Kobal; İspanya'dan kulağına gelen dedikodulara ve Türkiye'de çıkan haberlere deliriyor.

2-Sinem, işine dönmek istiyor. İşiyle ilgili toplantılara giriyor, arkadaşlarıyla her akşam dışarı çıkıyor. Arda ise bunlara deliriyor. Sinem belirsizlikten çok bunaldı ve artık özgür olmak istiyor.

3-İlişkisiyle ilgili durumun ciddiyetini anlayan Arda, Sinem'e haber göndererek "Yıldırım nikahı kıyalım" dedi.[reklam]

Sinem'den ise şok cevap geldi: "Artık çok geç, istemiyorum!" Sinem'in verdiği bu cevap, bu ilişkiden çok sıkıldığı şeklinde yorumlandı.

4- Sinem, evlenirse kariyerini bitirecekti ama şimdi hayatına eskisi gibi devam etme kararı aldı. Yol ayrımına gelen Sinem, kariyerine sarılmayı seçti. İkilinin yakın çevresi, Sinem'in yılların yorgunluğunu yaşadığını söylüyor.

5-İkili henüz yüz yüze gelmedi. Bir mekanda karşılaşırlarsa ne olacağını kimse bilmiyor. Arda, ani bir hamle yaparsa; ünlü çift herkesi şoke edip barışabilir de!

 

'BAŞIMIN TACI' DEMİŞTİ

Arda Turan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir TV programında Sinem Kobal'la ayrıldıkları yönündeki iddialarla ilgili şunları söylemişti:

"Sinem çocukluk aşkım. Sinem'le sorunlarımızı değerlendiriyoruz. Sarı fırtına başımızın tacı. O hâlâ nişanlım."

 

 

SİNEM KOBAL'IN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLACAK! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları