resim yok
23 Haziran 2010 - 00:00

Sinem Kobal Saba Tümer'in canlı yayında sorduğu soru karşısında ne yapacağını şaşırdı... Arda Turan ile yaşadığı ilişki ile gündemden düşmeyen Sinem Kobal yakın arkadaşı şarkıcı Gülşen Aybaba'nın konuk olduğu Saba Tümer'le Bu Gece'ye telefon ile bağlandı. Geçen sene Arda Turan'la aşk yaşadığı haberleri gündeme gelen Tümer dizi çekiminde olduğunu belirten Sinem Kobal'a "Sinem nasıl iyi bakıyor musun benim eski sevgilime?" diye sordu ve uzun bir kahkaha attı. Bir an duraksayan Sinem Kobal "Yönetmenim beni şu an acil çağırıyor. Çok teşekkürler, seni de çok öpüyorum" diyerek telefonu kapattı. Tümer de "Sinem'in resmini bana benzettiler, adımı çıkarttılar ya Arda ile... Bu arada ben de 'Bana bak saçını başını yolarım çık göster kendini' dedim. Birbirimizle öyle şakalaşıyorduk. Olacak şey değil yani, Arda canım ciğerim, çok iyi arkadaşım, çok sevdiğim bir insan... Çok beğendiğim bir çift, inşallah çok da mutlu olurlar" diye konuştu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat