Sosyal medya en mükemmel çifti seçti!

Seyirciye göre en mükemmel çift!

resim yok
09 Nisan 2014 - 09:35
Magazin

Seyirciye göre en mükemmel çift!

ATV izleyicileri, sosyal medyada 'Kara Para Aşk'ın başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'i, TV'nin yeni mükemmel çifti ilan etti.


ATV'nin yeni dizisi 'Kara Para Aşk' kısa süre içinde milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

 

UYUMLARI DİKKAT ÇEKİYOR

Tuba Büyüküstün'ün 'Elif', Engin Akyürek'in ise 'Ömer' karakterlerini canlandırdığı diziyi izleyenler, iki başrol oyuncusunun uyumundan da çok etkilendi.

Dizinin yayınlandığı Çarşamba günleri sosyal medyada özellikle bu iki oyuncu ve uyumları hakkında pek çok yorum yapılıyor.

 

'YILIN EN MÜKEMMEL ÇİFTİ'

Birçok izleyici, iki oyuncu için 'Yılın en mükemmel çifti' yorumunu yapıyor.

 

'SİZİ İZLEMEK BÜYÜK ZEVK

- 'Tuba Büyüküstün, Türkiye'nin en güzel kadını. Engin Akyürek de bakmaya doyamadığım... İşte mükemmel çift',

- 'Engin ve Tuba gerçekten de şiir gibi. Mükemmel çiftimizin arasında artık aşk kıpırtıları da başlıyor'

- 'Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün iyi ki varsınız, sizi izlemek büyük bir zevk. Mükemmelsiniz'

gibi yorumlar yapan izleyiciler, dizinin temposunu ve oyunculuk kalitesini öve öve bitiremiyor.[reklam]

DİZİDE BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

İşte beşinci bölümün kısa özeti:

Davetsiz misafir Ömer, annesi ve bilgisayar ekranında donup kalan görüntüler arasında sıkışan Elif, kendini dört tarafından cendereye alınmış gibi hisseder. Annesine Ömer'i açıklaması, bilgisayardaki görüntülerden kurtulması ve hepsinden önemlisi Ömer'in görüntüleri almasına engel olması gerekir. Elif hayatının oyununu oynamak zorunda kalır.

Nilüfer'in sim kartı dökümlerine ulaşan Pelin ve Arda çok önemli bir ipucuna ulaşır. Elif ve Ömer bu bilgiyle Nilüfer'in izini bulmaya çalışır ve yavaş yavaş düğümü çözmeye başlarlar. Attıkları her adımla Nilüfer'e biraz daha yaklaşan ikili yaşadıkları zorunlu ortaklıktan da pek memnun değildir. Birden bire kendisini polisiye bir dünyanın içinde bulan Elif, Ömer ve arkadaşlarına ayak uydurmaya çalışırken Zerrin ve Tayyar engeline takılır. Tayyar aniden çıkan bu sevgili durumundan rahatsızdır, Ömer'i yakından tanıyıp asıl amacının ne olduğunu çözmek ister ve bunun için evinde bir yemek organize eder. Elif'le Ömer bütün aile ve Tayyar'ın önünde büyük bir sınava girer.

 

'KARA PARA AŞK' 5. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Günlerdir tutsak olan Nilüfer'i ise büyük bir tehlike bekler. Sıtkı genç ve güzel kıza zorla sahip olmayı kafasına koyar. Hiç beklemediği bir anda Nilüfer'e saldırır. Nilüfer çaresizce Sıtkı'nın kollarında çırpınırken, Metin onu kurtarır. Düşmanı birden bire kahramanı olur. Nilüfer Metin'in bu davranışına anlam vermeye çalışırken, Metin onu rahatlatmak için güzel bir sürpriz yapar. Metin farkında olmadan yavaş yavaş tutsağından etkilenmektedir ama Nilüfer bunu fark edecek durumda değildir. Metin'in uzattığı yardımsever ele beklenmedik bir şekilde karşılık verir.

 

 

'KARA PARA AŞK'TA ELİF'İN DÖVMESİNİN SIRRI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat