Star TV'nin yeni dizisi 'Aşkın Bedeli'nden detaylar!

Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi, 09 Eylül'den itibaren hafta içi her gün ekrana gelecek!

resim yok
02 Eylül 2013 - 17:26
Magazin

Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi, 09 Eylül'den itibaren hafta içi her gün ekrana gelecek!

 

YENİ DİZİ

Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken Aşkın Bedeli, 09 Eylül'den itibaren hafta içi her gün saat 13:00'te ekrana gelecek. 

 

HİKAYESİ

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz'in yaptığı, senaryosu Ali Alpgezmen, Aysun Erdoğan, Murat Can Türe'ye ait olan dizinin hikayesi şu şekilde:

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar.

Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır:

Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?... .

Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

 

KİMLER VAR?

Zeynep Aydemir (Selen Arıkan)

Deniz Bolışık (Sedef Kılıç Haznedar)

Arda Öziri (Poyraz Haznedar)

Mert Yavuzcan (Taner Odabaş)

Kevork Türker (Mümtaz Haznedar)

Yeşim Alıç (Betül Haznedar)

Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar)[reklam]

Fahri Öztezcan (Dr. Alper Karadeniz)

Zafer Demircan (Gülten Kılıç)

Burcu Cavrar (Özge Tuğlacı)

Orkun Öngel (Aras Haznedar)

Serap Önder (Hayriye Yılmaz)

Erhan Mirahmetoğlu (Ferhat Yılmaz)

Zinnure Türe (Canan Solak)

 

 

STAR TV'NİN EN MALİYETLİ DİZİSİ HANGİSİ? DETAYLAR BURADA!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin