The Walking Dead'in yıldızına şok tutuklama!

Ünlü dizinin yıldızı tutuklandı...

resim yok
06 Mayıs 2015 - 15:20
Magazin

Son dönemin rekortmen dizisi 'The Walking Dead'den bu kez ilginç bir haber!
.
Dizideki karakteriyle pek de sevildiğini (!) söyleyemeyeceğimiz ünlü oyuncuya uyuşturucu darbesi!
 

ŞOK TUTUKLAMA!

Zombilerin istila ettiği bir dünyada bir grup insanın verdiği yaşam mücadelesini ve yaşadığı macera dolu olayları anlatan The Walking Dead'in oyuncusu Seth Gilliam uyuşturucudan tutuklandı.

 

ÇEVİRMEYE TAKILDI

ABD'de yaşanan olayda Peachtree City polisi gecenin yarısında 200 km. hızla giden bir aracı güç bela durdurdu. Aracın kapıları açıldığında karşılarında buldukları kişi oldukça şaşırtıcıydı. Polislerin tarifine göre kafası tam anlamıyla "Bir milyon" olan Seth Gilliam, yani Walking Dead'in meşhur papazı gözlerinin önünde duruyordu. Polislerin tarifine göre Gilliam o gece "Cehennemden kaçan bir yarasa" gibiydi!
.
Gilliam polislere sadece 3 bira ve bir de shot aldığını söylese de, polisler Gilliam'ın haline bakıp çok daha fazlasını aldığını düşündüler ve haklı da çıktılar. 
 

AŞIRI DOZDA...

Gilliam'ın arabasında yapılan ufak bir aramada ortaya çıkanlardan anlaşıldığı kadarıyla, yıldız oyuncu aşırı dozda uyuşturucu kullanmıştı. Promil sınırlarını alt üst ettiği tespit edilen Gilliam, derhal tutuklandı.
.
.
İşin ilginci daha iki gün önce Walking Dead ve Wire adlı dizilerde kendisine eşlik eden Chad L. Coleman, New York'ta bir trende sarhoş bir halde görüntülenmiş ve çok eleştirilmişti. Şu sıralarda ABD'de Walking Dead'in diğer yıldızlarının da her an bir skandalla ortaya çıkması bekleniyor. Anlaşılan 5 sezondur başarıyla zombilerden kaçan ekip, polislerden ve kameralardan kaçma konusunda çok da başarılı değiller... (Radikal)
 

DİZİ NE ZAMAN GERİ DÖNECEK?

Bu arada merak edenler için not düşelim: The Walking Dead'in 6. sezonu 2015'in Ekim ayı içinde izleyicileriyle buluşmaya başlayacak.
.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları