Tuba Büyüküstün artık çok daha dikkatli!

Tuba Büyüküstün, başrolünü İlker Aksum ile paylaştığı 20 Dakika dizisi kötü reytingler yüzünden erken final yapınca, senaryo tercihini dikkatli yapmaya başladı.

resim yok
06 Ağustos 2013 - 11:01
Magazin

Tuba Büyüküstün, başrolünü İlker Aksum ile paylaştığı 20 Dakika dizisi kötü reytingler yüzünden erken final yapınca, senaryo tercihini dikkatli yapmaya başladı.

 

Tek tek inceliyor


Büyüküstün, yaz döneminde gelen senaryoları tek tek inceledikten sonra eşi Onur Saylak ve yakın çevresine sorarak bilgiler aldı.

 

Her şeye dikkat ediyor


Tek başına senaryo seçiminde karar vermeyen Büyüküstün, senaryonun yanı sıra başrolünü paylaşacağı oyunculara bile dikkat ettiği ortaya çıktı.

 

Önce tatil

Oynayacağı diziye karar vermeden önce Büyüküstün eşi Onur Saylak, ikizleri Maya ve Toprak ile yurtdışına tatile gidecek.

 

Karar ise tatil sonrası


Büyüküstün tatilden sonra kararını verecek.

Tuba Büyüküstün 2 yıl önce oyuncu Onur Saylak ile evlenmiş, Ocak 2012'de ikiz kızları Toprak ve Maya doğmuştu.

 

Yalanlamıştı

Geçtiğimiz haftalarda Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak'ın ani bir kararla Fransa'ya yerleşmek istedikleri, hatta Paris'ten ev alacakları iddia edilmişti.

Son dönemde Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan 20 Dakika dizisinde izlediğimiz Tuba Büyüküstün:

"Bir yere gitmiyorum. Eşim ve kızlarımla Türkiye'de yaşamaya devam" diyerek bu iddiaları yalanlamıştı.

Büyüküstün'ün kariyeri

2003 yılında Aydın Bulut’un yönettiği ve Kanal D'de yayınlanan Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde oynarak dizi oyunculuğuna başladı. 2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği ve Kanal D'de yayınlanan Çemberimde Gül Oya adlı dizide Zarife karakterini canlandırarak adından söz ettirdi. Yine aynı yıl Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Gülizar karakterini canlandıran Büyüküstün, bu rolüyle Sırbistan Karadağ Cumhuriyeti Uluslararası TV Festival Bar'da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı.
[reklam]
2005 yılında Aydın Bulut'un yönettiği ve Kanal D'de yayınlanan Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal ve Sinan Tuzcu ile başrolü paylaşarak, büyük bir çıkış yaptı. Aynı yıl Babam ve Oğlum adlı sinema filminde Aysun karakterini canlandırarak bir kez daha Çağan Irmak'la çalıştı ve sinemaya adım attı. 2006 yılında Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği Sınav adlı sinema filminde oynayan Büyüküstün, bu filmde ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme ile çalışma fırsatı yakaladı.

2007 yılında Antakya'da çekilen, Cevdet Mercan'ın yönettiği ve Kanal D'de yayınlanan Asi adlı dizide Murat Yıldırım ve Çetin Tekindor'la başrolü paylaştı. Aynı yıllarda Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Asi gibi dizilerinin Arap televizyonlarında gösterilmesiyle birlikte, Ortadoğu'da büyük bir üne kavuştu ve Türk dizilerinin yurt dışına ihracında önemli bir rol oynadı. Başrolünü oynadığı Asi dizisi 67 ülkedeki izlenme oranlarıyla, 51. Monte-Carlo Televizyon Festivali'nde En İyi Pembe Dizi kategorisinde aday gösterildi.

2010 yılında Yusuf Kurçenli'nin yönettiği Yüreğine Sor filmiyle sinemada ilk başrolünü oynadı. Daha sonra atv’de yayınlanan Gönülçelen adlı dizide, Cansel Elçin'le birlikte başrolü paylaştı. 2013 yılının ilk günlerinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan 20 Dakika adlı dizide İlker Aksum ile birlikte başrolü paylaşarak, 1,5 yıl ara verdiği ekranlara geri döndü.

 

HOLLYWOOD, HANGİ TÜRK DİZİLERİNİN YENİDEN ÇEVRİMİNİ YAPMA YOLUNDA! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat