resim yok
09 Nisan 2011 - 00:00

 

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Kenan İmirzalıoğlu'nun aşkı olmayı kabul etmedi.

 

Diziler için yavaş yavaş sezonun sonunda geliniyor. Ezel de senaryosu tıkandığı için sezon sonu final yapmaya hazırlanıyor. Ezel'i canlandıran ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ise yeni yayın döneminde İngiliz Kemal'de baş rolü üstlenecek. Kenan İmirzalıoğlu'nun büyük aşkını ise Tuba Büyüküstün 'ün canlandıracağı iddia edildi. Gönülçelen'in baş rol oyuncusu Tuba Büyüküstün yaklaşık beş senedir kesintisiz ekran önünde olduğu için Kenan İmirzalıoğlu'yla oynamayı reddetti. Güzel oyuncunun Gönülçelen biterse yeni dönemde bir dizide oynamayı düşünmediği, sinema filmi tekliflerini değerlendirip dinlenmek istediği öğrenildi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 3 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
esratet
özleyeceğim masum güzellği duru bakışları umarım arayı çok açmadan yine döner aramıza asilğiyle deli fişek çingene haliyle hep kabul ettirdi kendini teşekkürler tuba hayatımıza katıkların için şansın bol olsun bu arada evet çok yakışırdı olurdu aslında
00ikizler00
dinlenmek istiyormus o yüzden kabul etmemis, bence iyi de yapmis, ekran tuba büyüküstün ü özlesin biraz..
angelic84
niye kabul etmedi acaba kenanla çok yakışırlardı