Tuğba Özay'dan gündemi sarsacak göndermeler!

Oyuncu ve manken Tuğba Özay katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Özay, "Bizim ülkemiz nedense hep aynı insanların etrafında dönmeyi tercih ediyor" diye konuştu.

Berfin Sengil
17 Nisan 2024 - 10:46
Magazin

Eylül Aşkın, Türkiye Haber Portalı’nda hazırlayıp sunduğu “Eylül Aşkın İle” programında samimi sohbetleriyle ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Son olarak oyuncu ve manken Tuğba Özay’ı ağırlayan başarılı sunucu, bir psikolog edasıyla çocukluğa kadar indi. Tuğba Özay’ın, “4 yaşında kendi kendime okuma yazma öğrendim. Birinci sınıfı okumadım, direkt ikinci sınıftan başladım. 6 yaşında ikinci sınıftaydım. 7 yaşında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Deneme Sahnesi’nde tiyatroya başladım. İlkokul üçüncü sınıfta senaryolar, tiyatro oyunları yazmaya başladım. 14 yaşıma kadar tiyatro çalışmalarım devam etti” diye konuştu.

'Hak Etmeyen İnsanlar Abartılıyor'

Bugünü hakkında sert bir açıklamaya imza atan Tuğba Özay,Bir lobi var ve çark genelde hep orada dönüyor. Ben ismimi sağlamlaştırdım Tuğba Özay olarak, evet varım ama çok daha farklı yerlerde olmam gerekirdi. Bu yeteneklerim, bu güzelliğim, bu vizyonumla kesinlikle çok daha farklı yerlerde olmam gerekirdi. Hiç hak etmeyen insanların çok abartıldığı bir ülkede yaşıyoruz" derken sözlerine şöyle devam etti:

"Eğer ben Amerika’da doğmuş olsaydım, sadece ben de değil bu ülkede çok güzel yerlerde olmayı hak eden nice insanlar var ama maalesef o hak ettikleri yerlerde değiller. Eğer ben Amerika’da veya Avrupa’da bir yerde doğmuş olsaydım ve bu mesleği icra ediyor olsaydım uluslararası çapta olurdum. Ama bizim ülkemiz nedense hep aynı insanların etrafında dönmeyi tercih ediyor."

'Kısa Film Yarışmasına Katılmak İstiyorum'

Yarınlara yönelik planlarını da aktaran Tuğba Özay, "Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğim. Babamın şiirlerini babama okutuyorum. 11 tane şiirini babama okuttuk yapay zekayla. Şimdi bu proje benim için çok kıymetli, bunu hayata geçireceğim. Yine babamın yazmış olduğu şiirlerden bazılarını besteleyeceğim. Ya albüm ya da birkaç şarkılık çalışma olabilir. Onun dışında kısa film yarışmalarına katılmayı çok istiyorum. Birkaç yazdığım kısa film senaryoları var. Şu an butik bir çalışma yapıyorum ama belki ticarette de kendimi daha ileriye atabilirim" diyerek sözlerini tamamladı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin