Ünlü çiftin evi set oldu! Olay yalı başrolde!

Atv'nin bu akşam izleyicilerle buluşacak olan yeni dizisi 'Kara Para Aşk'ın senaristleri ve oyuncuları çok iddialı...

resim yok
12 Mart 2014 - 09:17
Magazin

Atv'nin bu akşam izleyicilerle buluşacak olan yeni dizisi 'Kara Para Aşk'ın senaristleri ve oyuncuları çok iddialı:'' Dizinin en büyük farkı, günümüz hikayesi olması. İzleyiciyi, her bölümde yüksek tempolu, sinema tadında bir dizi bekliyor.''

ATV'nin yeni dizisi 'Kara Para Aşk', bugün ilk bölümüyle izleyiciyle buluşuyor. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı dizi, bir aşk hikayesini anlatıyor.

 

'Komiser Ömer' (Engin Akyürek) ile Roma'da yaşayan 'Elif'in (Tuba Büyüküstün) hayatlarının kesişmesiyle yaşananları anlatacak olan dizi, soluksuz izlenecek. Dizinin senaristleri ve oyuncuları; heyecanla takip edileceğini söyledikleri 'Kara Para Aşk'ı anlattı...

Sema Ergenekon- Eylem Canpolat (Senaristler)

Kördüğüm olmuş bir bilmece
"Kara Para Aşk', polisiye unsurlar da içeren bir aşk dizisi. 'Elif' ile 'Ömer'in cevabını aradıkları bir sürü soru var ve her cevap yeni bir soru doğuruyor. Karakterler, kördüğüm olmuş bir bilmeceyi çözmeye çalışıyor. 'Elif' ve 'Ömer', birbirini hiç tanımazken birden hayatları birbirine karışıyor. Hayatlarında birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmadığını görüyorlar. Bu kirli dünyada temiz kalmayı başaran iki nadir insan. Belki de bunca sıkıntı, onların alın yazılarını birleştirmek için yaşanıyor. 'Kara Para Aşk'ın bizce en bariz farkı, günümüz hikayesi olması."

Nebahat Çehre (Zerrin)

Tek amacı mükemmel bir ailenin annesi olmak
"Zerrin'; dışarıdan harika bir hayata sahip gibi görünen, üç kız annesi, kocasına düşkün, varlıklı bir kadın. Yıllar içinde sosyetenin en gözde ailesi olma masalına kendisini inandırmış. Tek gayesi var; mükemmel bir ailenin annesi olmak ve herkesin hayranlığını kazanmak. Ama tablonun böyle olmadığını biliyor. Kocasını kaybetmesiyle öğreneceği şeyler çoğalacak, ailesini bir arada tutmak için mücadele edecek."

Erkan Can (Tayyar)

Tempolu ve heyecanlı
"Daha önce hiç böyle bir rolde oynamamıştım. Uzun zaman sonra farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkıyorum. 'Tayyar', çok iyi görünen fakat iç dünyasına döndüğümüzde sürprizleri olan bir adam. Senaryo ilerledikçe 'Tayyar' karakteri daha da derinleşecek. Senaryo pek çok sırla dolu... Kurgusu da ince ince işlendiği için seyirci 'Kara Para Aşk'ı ilgiyle ve merakla takip edecek. İzleyiciyi, her bölümde yüksek bir tempo ve heyecanın olduğu, sinema tadında bir dizi bekliyor."[reklam]

Burak Tamdoğan (Hüseyin)

Rol için cinayet büroda çalıştık
"BU öyküde, birbirlerine tutunup ayakta kalmaya çalışan gerçek insanlar var. Yönetmenimiz Ahmet Katıksız ve Engin Akyürek ile senaryoda olmayan anılar yarattık. Bunlar üstüne doğaçlama egzersizler yaptık. Emniyete gidip cinayet büroda işler nasıl yürüyor anlamaya çalıştık."

Tuvana Türkay (Bahar)

İzleyiciyi çok şaşırtacağım
"Bahar'; çalışkan ve azimli bir kadın. 'Elif'in okul yıllarından beri en yakın arkadaşı, hayatının her anında yanında olmuş. Fakat ikisinin arasında sırlar olacak, dostlukları büyük bir sınavdan geçecek. 'Bahar' karakteriyle izleyiciyi çok şaşırtacağım."

Selin Ortaçlı (Sibel)

Hayatımızdan parçalar var
"Sibel', 28 yaşında bir ilkokul öğretmeni. Nişanlısı 'Ömer'e aşık genç bir kadın. Hayatımızın bir noktasında hepimiz parayla imtihan ediliyoruz. Bu temanın altında dizinin; para, aşk, sırlar derken herkesin kendi hayatından birçok parça bulacağı bir serüven olacağına şüphe yok."

 

 

'KARA PARA AŞK' DİZİSİNİN TÜM TANITIM VİDEOLARI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat