Ünlü dizi oyuncusu ölümden döndü!

İnternette ve korsan piyasada izlenme rekorları kıran 'Sağ Salim' sinema filminin ikincisinin çekimlerinde büyük bir talihsizlik yaşandı.

resim yok
05 Ağustos 2013 - 11:33
Magazin

İnternette ve korsan piyasada izlenme rekorları kıran 'Sağ Salim' sinema filminin ikincisinin çekimlerinde büyük bir talihsizlik yaşandı.
 

Şok kaza


Ünlü oyuncu Burçin Bildik, filminin setinde belki de tıp literatürüne geçecek bir kaza geçirdi.

 

Ölümden döndü

Vücudunda birinci derece yanıklar oluşan ve kör olma tehlikesi atlatan Bildik ölümden döndü.

 

Nasıl oldu?

Milliyet'in haberine göre; yanan derisini sette fön makinesi ile soğutarak oynamaya çalışan Bildik başına gelen ilginç iş kazasını şöyle dile getirdi:

"Sağ Salim" bitirmeye çalıştığımız bir filmimiz var. Aksilik. Hiç beklenmeyen bir şey oldu. Yıkanma sahnesi çektiğimiz mekanda sis makinasıyla bir buhar efekti yaratıldı. Sevgili yönetmenim Ersoy Güler, taş soğuk olduğundan üşümemem için üzerime su dökülmesindense su püskürtmeyi uygun gördü.

Hastalanmamam için gerekli olan önlemi aldı. Hepimiz öyle düşündük. Bu püskürtülen su, sis makinesinden çıkan kimyasalla püskürtme sonucu karışınca, uzmanların belirttiğine göre üzerime asit olarak yağıyor.

O sahneyi çektik. Başka bir sahne için oradan ayrıldık. Diğer bir platoya geçtik. Yaklaşık üç saat sonra orada yanmaya başladım.

 

Kızarıyorum, ne olduğunu anlayamıyorum, gözüme kadar kızarmaya başladım. Yönetmenimiz Ersoy Güler, "Bir hastaneye gidelim Burçin' dedi. Ben de 'Yok hocam, bir alerjik durum oldu, birazdan geçer, işimizi aksatmayalım' dedim.

Çekimin ardından kaldığımız otele döndük. Her hangi bir iyileşme gerçekleşmedi. Daha sonra gece onbir gibi fenalaştığımı hissettim sağolsun oyuncu arkadaşlarımızdan Burak Demir, o sırada otele geliyor ve onun 'Çabuk hastaneye gidiyoruz' demesiyle kendime geldim.
[reklam]
Ekip arkadaşlarımızın yardımıyla Cide Devlet Hastanesi'ne getirildim. Bir krize girmem söz konusuymuş. Tansiyonum çok yükselmiş. Hemen oksijen verildi ve sakinleştirici yapıldı. Daha sonra tansiyon düşürücüler kullanıldı.

Burada ki doktorlar bir zehirlenme olabileceği korkusuyla beni ambulansla Kastamonu Devlet Hastanesi'ne sevkettiler. Orada yapılan tetkiklerde Allah'a çok şükür herhangi bir zehirlenme çıkmadı. Vücudumda birinci derece yanıklar oluşmuştu.

LENSİM OLMASAYDI KORNEA TABAKAM YANACAKMIŞ

Daha sonra göz doktoru ile konuştum. Kontak lensim olmasaymış kornea tabakam yanacakmış. Gözümün beyaz kısmına kadar asitten dolayı yanmış durumdayım. Dört gün sete ara vermeye mecbur kaldım.

Ersoy Güler, büyük bir nezaket göstererek 'Gerekirse filmi çekmeyebiliriz' dedi ama ben Salim'e bunu yapamam. Elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde sete dönmeye çalıştım.

 

Çok acılar çektim. Şimdi vücudumda soyulmalar var. Filmi bırakmayı hiç bir zaman düşünmedim.

 

 

İNTİHARDAN ÜNLÜ OYUNCU VAZGEÇİRDİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat