Ünlü isim formunun sırrını açıkladı!

Şarkıcı Tuğba Özerk formunu her gün 10 kilometre yürümeye borçlu olduğunu açıkladı.

resim yok
26 Kasım 2013 - 11:23
Magazin

Şarkıcı Tuğba Özerk formunu her gün 10 kilometre yürümeye borçlu olduğunu açıkladı.

 

SPOR YAPARKEN...

Şarkıcı Tuğba Özerk önceki gün Bebek'te spor yaparken görüntülendi.

 

HER GÜN

Güzel havanın keyfini çıkaran ünlü sanatçı, formunu korumak için her gün mutlaka 10 km yürüyüş yaptığını belirtti.  

36 bedenin üstüne çık­ma­mak için  çok ça­ba sarf et­me­di­ği­ni be­lir­ten Özerk;

 

TAVSİYE

''Her­ke­se yü­rü­yüş yap­ma­yı tav­si­ye edi­yo­rum.

Bu sa­ye­de is­te­di­ğim her şe­yi yi­ye­bi li­yo­rum. Ki­lo da al­mı­yo­ru­m'' de­di.

 

BI­RA­KIN BİR­KAÇ KEZ Gİ­YE­LİM

Sahne kostümleri hakkında yapılan  haberlere sitem eden Özerk şöyle konuştu:

 

''Sahne kıyafetlerini birden fazla giyince ‘hep aynı kostümü giyiyor’ diye haberler yapılıyor.

Bu kostümler çok para tutuyor; bırakın da birkaç kez giyelim.''

 

ÖZERK'İN KARİYERİ

04 Haziran 1980'de İzmir'de doğdu. Melih Özakat İlkokulu'na, Özel Çakabey Lisesi'nde ortaokula ve konservatuarda liseye gitti. 7 yaşında okul hayatına başlamasıyla TRT ve İzmir Devlet Konservatuarı'nın çocuk korolarında müzik eğitimine başlaması aynı zamana denk gelir.[reklam]

İlk geri vokal deneyimini 12 yaşında Sezen Aksu'yla beraber 1992 yılında gerçekleştirdi. Sezen Aksu'nun yanında solo ve vokal çalışmaları devam ederken okul hayatı İzmir'de devam etmekteydi.

İlk TV programına yine Sezen Aksu'yla 1992 yılında TRT’de çıktı. Geri vokal çalışmalarının yanı sıra bu programda solo bir şarkı da seslendirmesi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Büyük yetenek olarak lanse edilen Tuğba Özerk'in sahne ve müzik hayatı tam anlamıyla böyle başladı denilebilir. Okul hayatı bittikten sonra İstanbul’a taşınan sanatçı aralarında Ege, Deniz Seki gibi isimler bulunan sanatçılara geri vokal yaptı. Daha sonra solo sahne çalışmalarına başlayan Özerk, 2002 yılının Aralık ayında "Dün Gibi" adlı ilk solo albümünü çıkardı. 'Aşk Yarası' adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başlarında yer aldı.

 

Albümle beraber oyunculuk yönünü gösterebilme fırsatı yakalayan sanatçı, ATV'nin uzun süredir yayın yapmış olduğu dizisi "Böyle mi Olacaktı"da bir sene kadar rol aldı. İlk albümünde bir tane bestesi olan Özerk üç senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.

 

06 Temmuz 2005 tarihinde 'Lo Lo Lo' adlı ikinci solo albümünü çıkardı.'Lo Lo Lo' adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başı oldu. İkinci albümünde bir tane bestesi olan iki senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.

 

 

TUĞBA ÖZERK, BRAND'İ İZLEMEYE GELDİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin