Ünlü oyuncu kaza geçirdi!

Şebnem Sönmez Manisa'nın Akhisar ilçesinde trafik kazası geçirdi.

resim yok
24 Eylül 2013 - 10:37
Magazin

Şebnem Sönmez, Manisa'nın Akhisar ilçesinde trafik kazası geçirdi.

 

SABAHA KARŞI

Sanatçı Şebnem Sönmez'in de içinde bulunduğu otobüs sabaha karşı kaza yaptı.

 

YARALILAR VAR

Kazada 7 kişi yaralandı.

 

HASTANEYE SEVK EDİLDİLER

Yaralananlar olay yerine gelen ambulansla hastaneye sevk edildi.

 

TWITTER'DAN BİLGİLENDİRDİ

Sanatçı Sönmez Twitter hesabından kazayı takipçileriyle paylaştı.

 

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kazada yara almayan Sönmez'in sağlık durumu iyi.

Sönmez, kazayı Twitter hesabından şu sözleriyle paylaştı:

 

YAZDIKLARI

"Akhisar'da kaza yaptı otobüs, yıldızların altında bekleniyor ambulans.. Vay arkadaş!

Ambulanslar yaralıları hastaneye götürdü. Diğerlerimiz başka araca nakledildik, yola devam. 7 yaralı, 11 kişi sağlam. Sağlamlardanım..

Merak eden, arayan, soran herkes sağolsun. Uzun yol şoförlerini uykusuz yola çıkaran veba olsun. Titriyordu adamcağız..."

 

KARİYERİ

1968 yılında İstanbul'da doğan Şebnem Sönmez, tiyatroya lise yıllarında Pendik Gençlik Tiyatrosu'nda başladı. Burada "Göç" ve "Emekli" adlı oyunlarda, Kartal Sanat Tiyatrosu'nda "Bu Zamlar Bana Karşı", "Vur Bir Mastika" ve "Küçük Küçükler"(Çocuk Oyunu) adlı oyunlarda ve Taner Barlas Mim Tiyatroları'nda "Konçinalar", "Kozalar" adlı oyunlarda yer aldı.[reklam]

Tiyatroyla uğraşırken bu arada da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi. 1991-1992 tiyatro sezonunda Dormen Tiyatrosu'nda "Hastalık Hastası", "Alo Arkadaş", "5'ten 7'ye", "Arapsaçı", "Şarkılar Susarsa" ve "Ayının Fendi Avcıyı Yendi"(Çocuk Oyunu) adlı oyunlarda sahneye çıktı. "Eksik Etek" adlı dizi ile televizyonla tanışan sanatçı, daha sonra "Yaz Evi", "Bir Demet Tiyatro", "Güneş Yanıkları" ve "7 Numara" adlı dizilerde rol aldı.

1997-1998 tiyatro sezonunda Tiyatro Stüdyosu'nda "Balkon" adlı oyunda yer aldı ve bu oyunla Avni Dilligil En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı.

"Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?" adlı oyunla BKM ailesine katılan Sönmez, bu oyundaki rolüyle Afife Jale En İyi Yardımcı Kadın Ödülü'nü aldı.

1988-1994 yıllarında çeşitli anaokulları, ilkokul ve liselerde drama öğretmenliği ve 1985'te sınıf öğretmenliği yapan sanatçı, 1991-1993'te kendi okulunda "Yaz Tiyatrosu" adı altında bir ekip kurdu ve bu çalışmalarını hala sürdürmektedir.

 

 

 

KAZA GEÇİREN ESRA RONABAR'IN SON DURUMU NASIL?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin