Ünlü oyuncunun 'Fatih'e neden giremediği ortaya çıktı!

'Meleklerin Mucizesi' filminde rol alan oyuncu Dilek Serbest, "Fatih dizisini devralan Fatih Aksoy, iki yıl hiçbir projede rol almamamızı şart koştu. Dizide de rol verilmeyince mağdur oldum" diyor.

resim yok
27 Mart 2014 - 13:53
Röportaj

''Fatih Aksoy'un mağduruyum...''

'Meleklerin Mucizesi' filminde rol alan oyuncu Dilek Serbest, "Fatih dizisini devralan Fatih Aksoy, iki yıl hiçbir projede rol almamamızı şart koştu. Dizide de rol verilmeyince mağdur oldum" diyor.


Dazlak manken olarak tanınan ve en son 'Fetih 1453' filminde rol alan Dilek Serbest, 04 Nisan'da vizyona girecek olan 'Meleklerin Mucizesi' adlı sinema filmiyle iki yıl aradan sonra seyirci karşısına çıkacak.

 

Yayından kaldırılan 'Fatih' dizisinde oynamak için bekleyen ancak dizi kadrosunda yer alamayan Serbest, yaşadığı tecrübeyi ve yeni sinema filmini anlattı...

 

MAĞDURİYETE AÇIĞIZ

* 'Fetih 1453' filminden sonra yapımcımız Faruk Aksoy, hemen dizi yapma kararı aldı. Filmin bütün oyuncularıyla sözleşme yapıldı. Biz de dizide oynayacağımız için gelen her teklife 'Hayır' dedik. O yüzden mağdur olduk.


* Faruk Aksoy mağduru değiliz ama Fatih Aksoy mağduruyuz. Çünkü proje daha sonra kendisine devredildi ve o da filmin hiçbir oyuncusunu dizide oynatmama kararı aldı.


* 'Fatih' dizisinin kadrosunda kendi ismimi göremeyince şoke oldum. En popüler olduğum dönemdeydim. Projeleri reddedince, bir de dizide de rol alamayınca iki senem yok oldu. Belki dizide biz oynasaydık, dizi daha başarılı olurdu.


* Dava açmayı düşünmedim. Devrim (Evin) dava açtı, onun davası devam ediyor. Maalesef sektörde oyuncuların haklarını savunan çok fazla sözleşme yapılmıyor. Mağduriyete çok açığız.[reklam]

MUCİZELERE İNANIRIM

* İlk dönemde yaşadığım kızgınlığım geçti. Hiçbir kırgınlığım, küskünlüğüm yok. Her işte bir hayır vardır. Ama artık sözleşmelerimi daha sağlam yaparım. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte süreç bitti. Önümüzdeki engel kalkmış oldu.


* Evlendim, üç köpeğim ve bir kedimle mutlu bir aile yaşantısı sürüyorum.


* Setleri ve işimi yapmayı özlemişim. Aynı zamanda mucizelere inanan bir insanım. 'Meleklerin Mucizesi' filminin senaryosunu, kadroyu ve rolümü sevdim. İlk defa hafif romantik komedi tarzında bir filmde yer aldım.


* 'Meleklerin Mucizesi' filminde canlandırdığım 'Alev'; 30'lu yaşlarda, eşi erken vefat etmiş, bir oğlu olan, aşkla meşkle bir işi olmayan, hayatını oğluna adayan bir kadın. Sonra Cem Kılıç'ın oynadığı 'Deniz' karakteriyle karşılaşıyor ve aşka inanmaya başlıyor.


* Ben çocuk hastasıyım. Çocuklar ve hayvanlar için yapamayacağım şey yok. Bu boş kaldığım süreçte eşimle bir çocuk yapsaydık, iyi olurdu. Ama şu an düşünmüyoruz. Belki büyük bir eve geçince düşünürüz.

 

 

MUHTEŞEM YÜZYIL'IN 9 SARAYLISI BİR ARADA! FOTO-GALERİ İÇİN TIKLA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat