Ünlülerin hayırlı alışverişi!

Elitler otizmliler yararına alışverişte!

resim yok
20 Aralık 2013 - 12:10
Magazin

Elitler otizmliler yararına alışverişte!

Tohum Otizm Vakfı her sene olduğu gibi bu yıl da otizmli çocuklara destek olmak için Yılbaşı Alışveriş Şenliği'ni İstanbul Martı Otel'de gerçekleştirdi.


Tohum Otizm Vakfı'nın geleneksel yılbaşı alışverişi şenliğine cemiyet dünyası akın etti.

 

HEM ALIŞVERİŞ HEM DESTEK

Etkinlikte, seçkin markaların ürünleri satıldı. Bütün gün süren etkinliğe iş ve cemiyet hayatının ünlü hanımları yoğun ilgi göstererek hem alışveriş yaptı hem de otizmli çocuklara destek oldular.

Cemiyet dünyasının ünlü isimleri, önceki gün otizmli çocukların erken tanı alması ve eğitilmesi için çalışan Tohum Otizm Vakfı'nın geleneksel yılbaşı alışveriş şenliğinde bir araya geldi.

Martı İstanbul Hotel'de gerçekleşen şenliğe; Oya Eczacıbaşı, Fani Aysal, Nevbahar Koç, Mine Narin, Elif Dürüst ve Sedef Karamehmet gibi isimler katıldı.

 

SERGİ DE AÇILDI

Otelin bir bölümü, yılbaşı alışveriş şenliği için fuar alanına dönüştürüldü.

Seçkin markalar ve dükkanlar, kendilerine ayrılmış özel bölümlerde satış yaptı.

Stantlarda dekorasyondan mücevhere, kitaptan aksesuvara kadar pek çok farklı ürün yer aldı.

Ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ise etkinlik sırasında konukların fotoğraflarını çekti.[reklam]

Yılmaz, fotoğraflardan elde ettiği geliri Tohum Otizm Vakfı'na bağışladı.

Şenliğe renk katan etkinliklerden biri de, Suzan Sabancı Dinçer'in kızı Ceyda Dinçer' in 'Yeniköy Yalıları' isimli fotoğraf sergisiydi.

'Yeniköy Yalıları' konulu fotoğraf sergisini, alışveriş şenliğinde sergileyen Ceyda Dinçer, sergiden elde edilen tüm geliri vakfa aktardı.

Sergi gün boyunca ziyarete açıktı.

21 yıllık eşi Kemal Gülman'a şok bir tazminat davası açarak ayrılmaya karar veren cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Feryal Gülman Tohum Otizm Vakfı'nın alışveriş şenliğinde 2013 yılıyla ilgili yorumlarda bulundu.

Yeni yıla yurtdışında okuyan oğlu Arslan'la evde girmeyi planladıklarını söyleyen Feryal Gülman 2013 yılını ''Güzel bir yıl değildi. Hep ters şeyler beni buldu. Yine de Allah sağlığımızı muhafaza eylesin. Sağlık her şeyden önemli'' sözleri ile değerlendirdi.

 

 

ÜNLÜLER YARDIM GECESİNDE BULUŞTU! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat