Ünlülerin yılbaşı programları belli oldu

Yılbaşının pazar akşamına denk gelmesi nedeniyle 29 Aralık Cuma gününden 2 Ocak Salı gününe kadar 3 günlük tatil yapılması planlanıyor. Bu durumda ünlü isimler de pek çok yerde sahne alacak. İşte Sibel Can, Ebru Gündeş, Tarkan, Özcan Deniz, Melek Mosso gibi ünlü isimlerin sahne alacakları yerler...

ozan
20 Kasım 2023 - 11:54
Magazin

Yılbaşı programları kapsamında Tarkan ve Melek Mosso Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Ebru Gündeş ve Sibel Can Antalya'da, Deniz Seki Afyonkarahisar'da, Ümit Besen Mersin'de yılbaşı konserlerinde yer alacak.

Yılbaşının 3 günlük tatil fırsatı sunması nedeniyle, bu yıl Kıbrıs ve Antalya'daki oteller olmak üzere termal ve kayak otellerde ünlü sanatçıların sahne alacağı konserli programlar hazırlandı. Yılbaşı tatili, 29 Aralık Cuma günü mesai bitiminden itibaren başlıyor. Bazı oteller, 29 Aralık gecesi için de ünlü isimlerin sahne alacağı konser programları yaptı.

23-11/20/fg.jpg

TARKAN KKTC'DE

Konser programlarının en yoğun olduğu KKTC'de, Tarkan 31 Aralık yılbaşı gecesi, Bafra'da bir otelde konser verecek. Tarkan'ın sahneye çıkacağı otelde, 31 Aralık 2023 gecesini kapsayan herhangi bir tarih aralığında yapılacak rezervasyonlarda, minimum 2 ya da 3 gece konaklama yapılması gerekiyor. Konser, konaklama ücretine dahil ve Tarkan, saat 23.50'ye kadar sahnede kalacak.

Tarkan'ın yanı sıra Bafra'daki otellerde Derya Uluğ, Emre Altuğ ve İrem Derici konserleri de olacak. Girne'de Gökhan Tepe, Ebru Gündeş, Tan Taşçı, Sıla, Niran Ünsal ve Özcan Deniz, Gazimağusa'da Gülden ve Melek Mosso, Lefkoşa'da ise Fedon konser verecek.

23-11/20/gg.jpg

Antalya'nın turizm merkezi Belek'te Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe,

23-11/20/ggf.jpg

Kemer'de Sibel Can, Volkan Konak, Erol Evgin, Fatih Erkoç ve Karsu, Lara'da Nez ve Tayfun,

23-11/20/ggg.jpg

Kundu'da Burak Yeter, Bülent Serttaş ve Işın Karaca sahneye çıkacak.

23-11/20/h.jpg

Afyonkarahisar'daki termal otellerde Cenk Eren, Ahmet Selçuk İlkan, Bendeniz, Ferman Toprak, Deniz Seki, Yılmaz Morgül ve Cengiz Kurtoğlu, Mersin'de Ümit Besen ve Ozan Orhon,

23-11/20/hhd.jpg

Çeşme'de Simge Sağın,

23-11/20/bv.jpg

Sapanca'da Hülya Avşar ve Ferhat Göçer,

23-11/20/dvg.jpg

Kars-Sarıkamış'taki kayak otellerinde Merve Özbey ve Sinan Güleryüz,

23-11/20/zara.jpg

DHA'da yer alan habere göre, Bolu-Abant'ta ise Rober Hatemo ve Zara konserleri olacak. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat