resim yok
03 Ekim 2011 - 00:00

 

Önceki hafta "Leyla ile Mecnun" dizisinin setinde yaşanan dayak olayında tarafların arasındaki gerginliğin asıl nedeni ortaya çıktı.
 
Dizinin Leyla'sı Ezgi Asaroğlu, 22 Eylül'de sete gelen rol arkadaşı Ushan Çakır tarafından darp edilmiş, çekim için hazırlık yapan dizi ekibi kavgayı görüp olaya müdahale edene kadar da Asaroğlu, boğazını sıkan Çakır'dan kurtulmaya çalışırken düşüp kafasını kaldırıma çarpmıştı. Olay sırasında Adana Film Festivali'nde bulunan yönetmen Onur Ünlü, durumu öğrenir öğrenmez hemen Ushan Çakır'ın işine son vermişti. Ardından Asaroğlu, Çakır'ı aynı zamanda sevgilisi olan dizinin oyuncularından Beste Bereket'in azmettirdiğini öne sürünce yönetmen Ünlü'yü kızdırmış ve şiddet olayını iki kadının şahsi kavgasına dönüştüren Asaroğlu'nun sözleşmesini fesh etmişti.
 
İki tarafa da yakın isimler bu kavganın fitilini Ushan Çakır'ın Beste Bereket'ten önce Ezgi Asaroğlu'yla yaşadığı ilişkinin ateşlediği açıkladı. İddiaya göre Ushan Çakır, Asaroğlu ile geçen kış bir süre beraberlik yaşadı, ikiliyi el ele görenler de oldu. Ancak daha sonra Asaroğlu ile Çakır arasına kara kedi girdi. Araları bozulan ikili arasında zaman içinde tekrar bir yakınlaşma başlar gibi oldu. Fakat Çakır, bu sırada diziye sonradan katılan Beste Bereket ile beraberlik yaşamaya başladı. Bu durum Asaroğlu'nun her iki oyuncuya karşı öfke duymasına ve haklarında eleştirel konuşma yapmasına neden oldu. UshanÇakır da Bereket ile beraber dedikodularını yaptığını öğrendikleri Asaroğlu'na karşı tavır aldılar. Taraflar arasındaki gerginlik sonunda dayak olayına kadar vardı. İşlerinden olan 3 oyuncudan Ezgi Asaroğlu, hem Ushan Çakır ile sevgilisi Beste Bereket'e, hem de yapım şirketi Eflatun Film'e dava açtı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat