Uyuşturucu operasyonunda itiraflar sürüyor!

Oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar Londra dönüşü Emniyet’e götürüldü.

resim yok
16 Ağustos 2013 - 09:24
Magazin

Karadayı'ya ikinci şok!

 

Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ikilisi Londra dönüşü Emniyet'e götürüldü.
 

İTİRAF

 

Karadayı dizisinin ikilisi “içiyoruz ama satmıyoruz” dedi.

İstanbul Narkotik polisinin geçtiğimiz günlerde düzenlediği uyuşturucu operasyonunda ikinci raunt.

 

İNGİLTERE DÖNÜŞÜ

 

Operasyon kapsamında aranan, ancak yurtdışında oldukları için yakalanamayan oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar ikilisi İngiltere dönüşü dün Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı.

 

NARKOTİK ŞUBE'YE...

 

Son olarak Karadayı dizisinde bir polisi canlandıran Rıza Kocaoğlu ile Ezel ve Karadayı gibi dizilerin yönetmeni Uluç Bayraktar, haklarındaki yakalama kararı uygulanarak Vatan Caddesi’nde bulunan Narkotik Şube'ye götürüldü.

 

İLK İFADELERİNDE...

 

Akşam'ın haberine göre; bugün adliyeye sevk edilmesi beklenen iki ünlünün ilk ifadelerinde “İçiciyiz ama uyuşturucu satmadık, kimseye de uyuşturucu ve yer temin etmedik” dedi.

 

BİR TEK TÜZÜNATAÇ KALDI

 

Soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan, ancak henüz gözaltına alınamayan tek isim oyuncu Berrak Tüzünataç.
[reklam]
Yurtdışında bulunan ve son olarak İtalya’nın başkenti Roma’da olduğu öğrenilen Tüzünataç da Türkiye’ye döner dönmez gözaltına alınacak.

 

5 İLDE 48 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI

 

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin 5 Ağustos’ta İstanbul’la birlikte 5 ilde eşzamanlı düzenlediği uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyon da 48 kişi gözaltına alınmıştı.

Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Günaydın, Sarp Apak, İlker Aksum, Şahin Irmak, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut ve Engin Altan Düzyatan’ın da olduğu ünlüler ifadelerinin ardından serbest bırakılmış, çok sayıda uyuşturucu satıcısı ve torbacı tutuklanmıştı.

 

 

KENAN İMİRZALIOĞLU'NA YAPIM FİRMASINDAN BÜYÜK JEST! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat