resim yok
19 Nisan 2012 - 00:00

 

Sezen Aksu, hastalığı boyunca yanından ayrılmadığı Meral Okay’ın yakınlarını da unutmadı. Hafta Sonu dergisi, onun, Okay’ın Baltalimanı’ndaki evinde bulunan yakınlarına her gün deniz motoruyla yemek gönderdiğini ortaya çıkardı.
Motorla taşınıyor
 
Ünlü şarkı sözü yazarı, oyuncu ve senarist Meral Okay, geçen hafta gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Yakın dostu Sezen Aksu, hayattayken yanından ayrılmadığı Okay’ı ölümünün ardından da unutmadı. Ünlü sanatçı, ilk günden beri her gün düzenli olarak onun Baltalimanı’ndaki evinde bulunan yakınlarına Kanlıca’dan deniz motoruyla yemek gönderiyor.
 
40 gün devam edecek
 
Kanlıca’nın ünlü restoranı İkinci Bahar’ın sahibi Erdoğan Öztaş, şunları söyledi: “Sezen Aksu, Kanlıca’nın yardım meleğidir. Ayrıca Meral Okay’ı çok severdi. Biri Kanlıca’da, diğeri Baltalimanı’nda oturan bu iki candan dostu, ne yazık ki ölüm ayırdı. Ama Sezen Hanım, dostunu unutmadı. Meral Hanım’ın evinde toplanan, her gün dua okuyan yakınları ve arkadaşları için bizim kanalımızla yemekler gönderdi ve göndermekte... Sanırım 40’ı çıkana kadar da devam edecek.”    

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat