resim yok
04 Mayıs 2012 - 00:00

 

Yalan Dünya için geliyor
Amerikalı aktör Lorenzo Lamas, model ve oyuncu eşi Shawna Craig 3-4-5-6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da olacak.
 
Hollywood prodüksiyon tarafından Türkiye'ye gelecek olan Lamas, Yalan Dünya'da konuk oyuncu olacak. Ayrıca İstanbul'u gezecek. Kariyerine dünyaca ünlü ''Grease'' filminde John Travolta ve Olivia Newton John'a eşlik ederek başlayan ve daha sonra Ülkemizde ve tüm dünyada çok beğenilen "Şahin Tepesi" ve "Renegade" dizileriyle devam eden Lamas, ülkemizde de Tepesinde oynadığı asi torun ''Lance Cumson'' rolü onu dünya çapında üne kavuşmuştu. Diğer birçok oyuncunun değişmesine rağmen Lorenzo, "Şahin Tepesi"nin tüm 228 bölümündede oynayan tek oyuncusu olma özelliğini taşıyor. Lamas, bu rolünden dolayı 1983 yılında ALTIN KÜRE 'ye (Golden Globe) aday olmuş, Hollywood Altın Elma ödülünü de kazanmıştı. Son dönemde ''Cesur ve Güzel'' dizisinde oynadığı itfaiye şefi ''Hector'' karakteri ve kendi realite show'u ''Leave it to Lamas'' ile dünya çapında tekrar gündeme gelmiştir. Bunların yanısıra 50 nin üzerinde sinema ve televizyon filminde başrol oynamıştır. Kendisi Los Angeles,Beverly Hills' te yaşamakta. Lorenzo Lamas aynı zamanda uzakdoğu dövüş sporları ve Tekvando ile de uzun zaman uğraşmış. Kendisi boşrolünü oynadığı popüler sinema filmlerinden "BODY ROCK"ta da ''Fools like me'' adlı şarkıyı kendi söyleyerek Amerika'da single listelerde uzun süre üst sıralarda kalmıştır. Ve bu başarısından sonra çeşitli organizasyonlar ve etkinliklerde sesiylede yer almıştır.Bunun yanısıra tiyatro dalıylada uğraşmakta olup ''Dracula'' ''The King and I'' ''A Chorus Line'' ''The Fantasticks'' isimli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Lorenzo Lamas İstanbul seyehatinden hemen sonrada Amerika'da ''Celebrity Boxing Tournemant'' (ünlüler boksu) showunda ringde boks maçı gerçekleştirecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat