resim yok
25 Mart 2012 - 00:00

 

Milliyet gazetesi televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, Yalan Dünya dizisinin son bölümünü izledikten sonra dizinin 30 dakika yayınlanmasına kanaat getirdiğini yazdı.
 
Koloğlu, "230 dakika olunca, dizi geçtiğimiz cuma günü düştüğü duruma düşüyor. Her hafta espri yapacağım zaman dilimi iki saate yaklaşınca zorlama esprilerden bir demet halini almış dizi" diye yazdı.
 
Sina Koloğlu şözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Tülay'ın pavyon sound'u tadında türküleriyle Cihangir barında her hafta tanıtılan bir grup bölümleri zaten demirbaş. Yani, zaman geçirtecek bölümlerden. "Bizde dizilerin kuralları böyle, ekip bu işe alışacak başka çaresi yok" da denilebilir. İki saat dram yaptın mı şişirme şansın oluyor da güldürmeye kalkınca bu iş zorlaşıyor."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat