resim yok
20 Mayıs 2013 - 00:00

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları izleyicileri ile buluşan Yalan Dünya dizisinin sezon finali yaklaştı.

 

Tatil heyecanı başladı


Dizi setinde şimdiden oyuncularda tatil heyecanı görülmeye başlandı.

 

Vuslateri konuştu

Dizide Eylem ve Vasfiye Teyze karakterlerini canlandıran Gonca Vuslateri:

"Evet, ufukta tatil göründü ama çok yakın sayılmaz. Yedi bölüm sonra tatile gireceğiz" diye konuştu.

Çekimlerin çok iyi gittiğinden bahseden Vuslateri, yaz havasının da etkisiyle ekstra bir enerji ile çalışmaya devam ettiklerini anlattı.

Yeni bölümde neler olacak?

Orçun, amcasının yanında eve döner ancak, kendisini odasına kapatır ve kimse ile görüşmez. Gülistan oğluna üzülürken, Vasfiye’den Selahattin’in yıllardır dost hayatı yaşandığını duyması dünyasını karartır. Üstelik dedikodulara göre sevgilisinden bir de çocuğu vardır.

Duydukları üzerine hemen harekete geçen Gülistan, dedektif olarak Zorbey’i tutar. Gülistan evde gelecek haberleri endişe içinde beklerken Bünyamin, önce Nurhayat’a Zerrin için kafa tutar. Ardından da ailesine rest çekip, pijamaları ile Zerrin’e yerleşir.
[reklam]
Aşkının, ailesi yerine önce kendisini tercih etmesi, Zerrin’in müthiş havaya girmesine neden olur. Ancak Bünyamin’in lüks ve pahalı istekleri Zerrin’in bütün birikimini kurutur. Her gece havyar ve şampanya isteyen, eve sinema sistemi kurduran Bünyamin’in harcamalarını ödemek için Zerrin sefil olur.

Pavyonda yeni işe başlayacak meslektaşına yardımcı olmaya çalışan Tülay’ın başı fena derde girer. Aniden apandistti patlayan kadın hastanelik olurken, Tülay da onun çocuğuna bir kaç günlüğüne annelik yapmak zorunda kalır. Rıza ise, ailesinin borçları konusunda yardım istemek için Deniz’den gizli Nurhayat ile buluşur.

Zorbey, Selahattin’in çapkınlığını belgelemiş iki ayrı kadınla çekilmiş samimi fotoğraflarla gelir. Ancak fotoğraflardaki Selahattin yerine başka biridir ve ortalık daha da fena karışır. Selahattin kurtulduğunu zannederken, kırdığı pot Gülistan’ın Tülay ile ilgili her şeyi çözmesine neden olur. Yeni bölüm, 20 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00'de Kanal D'de.

 

 

TÜRK DİZİLERİNİN EMNİYET KARNESİ AÇIĞA ÇIKTI! İŞTE DETAYLAR!

 

YALAN DÜNYA 52. bölüm fragmanları için tıkla!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat