resim yok
27 Şubat 2012 - 00:00

 

Sosyal medyanın bu seferki kurbanı Yalan Dünya'nın yıldızı Bartu Küçükçağlayan oldu. Twitter'da yayılan "Orçun'un son bölümleri" yorumu ortalığı karıştırdı ama...
 
Yalan Dünya'nın sevilen karakteri Orçun yani Bartu Küçükçağlayan'a bir darbe de Twitter'dan geldi. Önceki akşam Gülse Birsel'in hesabından, "Orçun'un son bölümleri" yazıldı. Pek çok kişi de buna tepki gösterdi. Fakat işin arkasında başka bir iş vardı.
 
Birsel'in gerçekten bir Twitter hesabı olmadığı öğrenildi. Dolayısıyla Küçükçağlayan'ın diziden ayrılması gibi bir konu söz konusu değil. Kanal D de bununla ilgili bir açıklama yaparak, Küçükçağlayan'ın diziden ayrılmadığını ve Birsel'in hesabının sahte olduğunu söyledi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat