resim yok
24 Şubat 2012 - 00:00

 

 
İşte sosyal medyada Orçun hakkında yazılan yazılardan örnekler:
 
BEN GALİBA O ÇOCUĞA AŞIĞIM
"Kendisi çatlak ve sonradan görme bir annenin ve metres sahibi kırık kafa bir babanın doğal olarak sorunlu doğan çocuğudur.. Genellikle 4 bölüm boyunca karmakarışık saçları ve cinselliğe kilitlenmiş beyni ile karşımıza çıkan çok sevgili bir çocuktur. Not:Ben galiba o çocuğa aşığım"
 
BİZİMKİLER'DEKİ DUMKOPF'UN MODERNİZE HALİ
Bir Twitter kullanıcısına göre Orçun Çakaler, Bizimkiler dizisinde Ali Uyandıran'ın canlandırdığı ve "dummkopf" (aptal kafa) olarak tanınan karakterin modernize hali.
 
BAŞKA DA BİR ŞEY SÖYLEMİYORUM
Bir başka kullanıcının yorumu ise şöyle: "Orçun diyorum başka da birşey demiyorum."
 
PAYLAŞILAMAYAN ADAM
Orçun öylesine ilgi çekici bir karakter ki özellikle kızların gönlünü çelmiş durumda. İşte bu izleyicinin yorumu da bunun kanıtı gibi: "
 
Kızlar, peşin peşin söylüyorum Orçun benim! Paralarım!
 
SADECE ORÇUN OLSUN
Bir başka yorumcu da sadece Orçun Çakaler'in oynadığı bir dizi çekilmesi gerektiğini düşünüyor: "Mümkünse diziyi bitirin. Sadece Orçun'un olduğu bir dizi çekin."
 
İDOL OLDU
Bir başka izleyici de Orçun Çakaler'i 'idolü' ilan etti. İşte o yorum: " Yalan Dünya'nın Orçun karakteri idolüm. Şimdi biz "senlen" romantik bir anı paylaştık. "
 
DAHA ÖTESİ YOK
Bir başka izleyici yorumu da şöyle: "Orçun diye bir karakter var, bunun ötesi yok dünya dizi aleminde. ''
 
BİZ GÜLMEYE GİDİYORUZ
Daha önce cuma gecceleri Adını Feriha Koydum'u kaçırmayan bir izleyici de fikrini değiştirdiğini şöyle dile getirdi: "Sevgili Feriha, seni acılarınla, bunalımlarınla, çöp poşetlerinle, takozlarınla baş başa bırakıp gülmeye gidiyoruz biz, bye!"
 
BAZILARINA DA SEKSİ GELDİ
Orçun Çakaler bazı izleyicilere de seksi gelmiş. İşte o şakacı yorum: "Görmüş müydünüz böyle seksi bir adam daha!"
 
ORÇUN ÇENEMİ AĞRITIYORSUN
Bir seyirci de Orçun karakterine gülmekten çenesinin ağrıdığını yazmış. "Orçun çenemi ağrıtıyorsun. Tamam, diğer oyuncular süper ama sen başkasın, başka."
 
SENİN GİBİ KOMŞUM OLSA
Bir başka izleyici de Orçun Çakaler gibi bir komşu dileğini yazmış. " Dürüst olmak gerekirse can sıkıntımı "tweet atmak" bile geçirmiyor. Orçun Çakaler gibi komşum olsa gider kahve içer değişik muabbetler ederdik."
 
YARI ROBOT YARI İNSAN
İnternetteki ekşi sözlük'te bir kullanıcı da Orçun Çakaler ile ilgili fikrini şöyle dile getirmiş:
"Yalan Dünya dizisinin ilk bölümünde sergilediği performans ile insanı ortasından çatlatan, yarı robot yarı insan karışımı ne idüğü belirsiz çocuk adam."
 
HEPİMİZDEN BİR PARÇA BARINDIRIYOR
Ekşi Sözlük'teki bir başka kullanıcı da Orçun karakterinin 'herkesten bir parça' barındırdığını yazmış:
"Ağzını yaya yaya "aslınndaaaa biliyooo musuun" deyişiyle dikkatimi çekmiş, içinde hepimizden bir parça barındıran karakter."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat