resim yok
14 Temmuz 2011 - 00:00

Yeni kanalına transfer olduğu söylenen ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin yapımcısı Timur Savcı: “Kesinleşmiş bir şey yok”

 

Televizyon dünyası gündeme gelen transfer haberleriyle çalkalanıyor. TNT’nin peşinde olduğu “Muhteşem Yüzyıl”ın yanı sıra Behzat Ç.'nin de Doğuş Yayın Grubu’nun yeni kanalı TVen’e geçtiği, ön sözleşmelere imzaların atıldığı ortaya çıkmıştı. Ancak TVen’in 39 bölüm karşılığı 45 milyon dolar ödeme yapacağı “Muhteşem Yüzyıl”ın yapımcısı Timur Savcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamayla kafaları karıştırdı. Savcı, “Muhteşem Yüzyıl dizisi için sezon sonunda bazı kanallardan transfer teklifi geldiği doğrudur. Bugün çıkan transfer haberleri ve bütçeleri asılsızdır. Henüz herhangi bir kanalla anlaşma sağlanmadı, kesinleşen bir durum söz konusu değil. Görüşmelerimiz halen devam etmektedir” açıklamasını yaptı.

 
‘Vadi’ için yalanlama geldi
Timur Savcı’nın bu açıklaması, sözleşmede yer alan 6 milyon dolarlık gizlilik maddesine uygun hareket ettiği ya da daha fazla paraya başka bir yerle anlaştığı yorumlarına neden oldu. Öte yandan başka dizilerin de peşinde olduklarını açıklayan TVen yönetiminin TNT’yle anlaşma yapan “Kurtlar Vadisi Pusu”yla görüştüğü de iddia edildi. Ancak bu transfer iddiası kesin bir dille yalanlandı. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat