resim yok
25 Ocak 2012 - 00:00

 

İpek Tuzcuoğlu ile Enver Selim Kurtoğlu yarın akşam nişanlanıyor. Üçüncü evliliğini yapacak olan oyuncu, bu kez öncekilerin aksine geleneklere uyduğunu söyledi.
Mikroplara karşı aşılıyız     
 
Ayrıldıkları yönünde haberler çıkan İpek Tuzcuoğlu ile Enver Selim Kurtoğlu, bu dedikoduları yalanlamakla kalmadı, bir de sürpriz yaptı. “Bizi yıpratmak için etrafa mikrop salan insanlar var ama biz aşımızı olduk” diyen Tuzcuoğlu, 26 Ocak’ta (yarın) nişanlanacaklarını açıkladı. ıkili, alyanslarını tanıştıkları yerde, Hotel Les Ottomans’da takacak.
 
İlk kez prosedüre uyuyorum
 
Ünlü oyuncu, yaklaşık 80 kişilik bir tören yapacaklarını, törende yüzükleri babası Ilgar Tuzcuoğlu’nun takacağını söyledi ve ekledi: “ılk kez prosedürlere uyuyorum. Ailelerin onayını alarak, örf ve adetlerimize uygun biçimde yapıyoruz her şeyi... Acele etmiyoruz. Böylesi çok daha güzel. Artık kimse bizi mutsuz edemez...”
 
İlk kare
 
İpek Tuzcuoğlu ile at çiftliği sahibi Enver Selim Kurtoğlu’nun ilişkisi, ünlü oyuncunun 11 Kasım’daki doğum gününde çekilen fotoğrafların internette yayılmasıyla duyulmuştu. ıkili, bu karelerin basına yansımasından sonra ilişkilerini ilan etti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat