resim yok
12 Nisan 2013 - 00:00

Murat Ünalmış ve Birce Akalay ayrılığa dayanamadı!

 

Sürpriz birleşme!

Yer Gök Aşk” setinde başlayan aşklarını iki yıl önce nikah masasına taşıyan Murat Ünalmış ve Birce Akalay, bir yıl içinde boşanma kararı almıştı.

Boşanma kararından vazgeçtiler

Birce Akalay ve Murat Ünalmış'ın boşanma kararından vazgeçtikleri öğrenildi.

İstiklal Caddesi'nde

Ancak çift, ayrılığa dayanamadı. Brice Akalay ve Murat Ünalmış, önceki gün Beyoğlu'nda eski günlerdeki gibi el ele görüntülendi.

Neşeliydiler

Özellikle yakışıklı aktör Murat Ünalmış'ın gözlerinin içi parlıyordu...

 

İşte çiftin geceden görüntüleri:

 

 

Birce Akalay foto-galeri için tıklayın!

 

Yer Gök Aşk'ta bu hafta neler olacak?

 

Sevda perişan yollarda kalmıştır. Kaderin onu oğlundan ve Ali Ömer’den ayırmaması mucizelere bağlıdır artık…Sultan DNA raporunun sonucuna bir türlü inanamaz. Ne yapıp edip işin aslını öğrenecektir…Hancıoğlu konağına yine ateş düşmüştür. Küçük Yılmaz trafik kazasında ölür. Yılmaz’ın kalbi bir acıyla daha sınanacaktır…Demet’in Hamiyet’in ajanı olduğunu öğrenen Bade soluğu konakta alır. Hamiyet onu kovmaktan beter edecektir…

Yılmaz’la konuşmak ve af dilemek Sevda için son çaredir. Ancak Sevda ve Yılmaz’ın konuşacakları ummadık şeylere yol açacaktır…Ali Ömer Sevda’yı görünce çok rahatlayacaktır, Sultan ise şoke olacaktır…Oğlunun acısına dayanamayan Yılmaz’ın kalbi zayıf düşer. Bu mücadeleyi kazanması için dua etmekten başka çareleri kalmamıştır…

 

LALE DEVRİ VE YER GÖK AŞK BİTİYOR MU? RESMİ AÇIKLAMA BURADA!
 

 


 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları