resim yok
15 Eylül 2011 - 00:00

İpek, Damla ve Işıl üç haylaz kız..En büyük hayalleriyse, şarkılarını başkalarına duyurmak... Şarkılarla insanları büyülemek ve onların kalplerine bir yıldız gibi düşmek..İpek'in rock star olan ağabeyi Kaya'nın (Gökhan Özen) konseri, hayallerini gerçekleştirmek için bekledikleri fırsatı onlara verir. Kaya, konsere gecikince haylaz kızlarımız kendilerini sahneye atarlar.Ertesi gün bütün ülke onları konuşmaktadır. Gazetelerde, televizyonlarda, her yerde onlar vardır. Tek bir sorun vardır, kızların gerçek kimliklerini kimse bilmemektedir. Prodüktör Hünkar (Hakan Bilgin) ve Menajer Sezar (Bülent Şakrak), bunu bir fırsata çevirirler. Kızların kimliklerini gizleyerek sahneye çıkmalarının daha doğru olduğuna kızları ikna ederler.İpek, Işıl ve Damla bilinen hayatlarında lise öğrencisiyken, sahne üzerinde yıldız gibi parlarlar. Üç haylaz kızımız, ikili bir hayat yaşamaya başlar.Ve elbette bazen bu iki dünya birbirine karışır, kızlarımız kendilerini komik ve eğlenceli olayların içinde bulurlar.

 

Tanıtım fragmanı

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat