resim yok
15 Mart 2013 - 00:00

Aşk Kaç Beden Giyer'e sürpriz konuklar!

Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev’in üstlendiği, şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen “Aşk Kaç Beden Giyer?” dizisinin yeni bölümü 18 Mart Pazartesi 22.30’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de yayınlanıyor.

Dizinin bu bölümünde ünlü oyuncular İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever kamera karşısına geçiyor.

 

Sürpriz isimler renk katacak

Dizinin tekrarı ise 21 Mart Perşembe günü 22.30’da Max Smart ve Max Smart HD’de yayınlıyor.

İşte ayrıntılar, dizinin 39. bölüm özeti ve bölümden ilk görüntüler:

 

“Aşk Kaç Beden Giyer?” dizisi, yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında Mart ayı boyunca, 11 Mart tarihi itibariyle Pazartesi günleri yeni bölümleri ile, Perşembe günleri tekrar bölümleri ile 22.30’da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.


Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen “Aşk Kaç Beden Giyer? ”in 18 Mart Pazartesi 22.30’da ekranlara gelen yeni bölümünde İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever konuk oyuncu olarak birlikte kamera karşısına geçiyor. İki eltiyi canlandıran İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever’in çekişmesi, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.
Bir önceki bölümünde kahve falının belirlediği hayatlar normale döner, Tarık ve Tayyar Seda’yı etkilemek için uğraşır. Umut ise Maya’nın gözünde iyi bir baba görüntüsü çizmek için çabalar. Tarık, Tayyar ve Umut her zamanki gibi işleri ellerine yüzlerine bulaştırır. Bu olanların yanında eltiler de çekişecektir.


Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev’in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom “Aşk Kaç Beden Giyer” dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.


39.Bölüm Özet  


İki eltinin çekişmesinin yanında  sevilen karakterlerimiz hiç rahat durmuyor. Tarık ve Tayyar Seda’yı etkilemek için uğraşıyor. Umut ise Maya’nın gözünde ‘iyi baba’ görüntüsü çizmeye çalışıyor. Ve tabi ki yine ellerine yüzlerine bulaştırıyor.
 

Künye


Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev
Yönetmen: Günay Köker
Senaryo: Serdar Oğuz
Oyuncular:  Koray Erkök, Gözde Çetiner,  Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu
Konuk Oyuncular: İpek Tuzcuoğlu ve Seray Sever
 

39. bölümden ilk görüntüler için tıklayın

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları