Aslıhan Güner Kırgızistan yolcusu! Neden mi?

Aslıhan Güner Kırgızistan'da film çekecek!

resim yok
23 Temmuz 2014 - 10:29
Magazin

Aslıhan Güner Kırgızistan'da film çekecek!

'Asi' ve 'Şefkat Te­pe' ad­lı di­zi­ler­le ta­nı­nan As­lı­han Gü­ner, oyun­cu­luk ka­ri­ye­rin­de emin adım­lar­la iler­li­yor.

Güner'e yollar gözüktü...

 

İLK DEFA AÇIKLADI

Aramızda Kalsın programına konuk olan Aslıhan Güner, Hamdi Alkan'ın Kırgızistan'da çekeceği 'Bahara Yolculuk' adlı sinema filminde rol alacağını açıkladı.

 

HAFTAYA GİDİYOR

Gü­ner, önü­müz­de­ki haf­ta si­ne­ma fil­mi­nin çe­kim­le­ri için Kır­gı­zis­ta­n'a gi­di­yor.   

 

''ÇOK ET­Kİ­LENDİM''

Mert Kı­lıç ile ev­lil­ğe gi­den hi­ka­ye­si­ni de pay­la­şan Gü­ner;

''Mer­t'le Şefkat Te­pe­'de ta­nış­tık. İki­miz­ de ay­nı ca­mi­adan bi­riy­le ev­len­mek is­te­mi­yor­duk.

Mert bir gün, 'Bir­çok ül­ke­ye git­tim, çok gü­zel kız gör­düm ama kal­bi bu ka­dar gü­zel ola­nı gör­me­di­m' de­yin­ce çok et­ki­len­dim'' dedi.[reklam]

MERT YAVUZCAN DA KIRGIZİSTAN YOLCUSU

Başarılı oyuncu Mert Yavuzcan da 'Bahara Yolculuk'ta kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Yavuzcan filmde, zengin ve şaşaalı bir hayat yaşayan 'Mehmet' karakterini canlandıracak.

Yaşanmış bir hikayeden yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılacak olan film için hazırlıklara başlayan yakışıklı oyuncu, sık sık Kırgızistan'a gidip geliyor.

Şimdiye kadar birçok yerli ve yabancı yapımda sergilediği başarılı performanslarıyla büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu, ayrıca gelecek yılda  Yunanlı bir yönetmenin çekeceği uluslararası bir filmde de rol alacak.

 

 

ASLIHAN GÜNER HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları