Ayrılığın sebebi bu görüntüler mi?

Ayrılığın sebebi bu görüntüler mi?
resim yok Editör paylaştı
06 Nisan 2012

 

Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy'la öpüşme sahnesi yüzünden sevgilisi Cahit Baha Pars'la ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı...
Adını Feriha Koydum dizisinin yıldızı Hazal Kaya'nın bir süredir Cahit Baha Pars'la ilişkisi devam ediyordu. Fakat çift ayrıldı. Çift ayrıldıktan sonra pek çok iddia ortaya atıldı. Cahit Baha Pars'ın Hazal Kaya'yı aldattığı ileri sürüldü. Sonrasında da Kaya'nın dizideki öpüşme sahnesinden sonra Pars'ın kıskandığı ve ilişkiyi bitirdiği söylendi.
 
Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Süper Starlife kameralarına açıklamalarda bulundu. Genç ve güzel oyuncu, "Ayrılık haberleri doğru ancak sebebi dizideki öpüşme sahnesi değil böyle bir şey mümkün değil'' dedi.
 
 

facebook yorumları

haber yorumları

( 1 yorum )
resim yok
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
jan_hakari
maraba ban hakari kuze irakta izlyorum dizinize erbildan kaliyorum basharilar dilyorum binim yazimda ei dil gunku ban turkya hic galimadim fariha sanen hairanim ban optum bay