Belçim Bilgin'in yeni projesi belli oldu!

Evde kalmış kızı canlandıracak!

resim yok
14 Temmuz 2014 - 13:23
Magazin

Evde kalmış kızı canlandıracak!

Belçim Bilgin, çok satanlar listesinde yer alan Şebnem Burcuoğlu'nun 'Kocan Kadar Konuş' kitabını çok beğendi ve film olması için harekete geçti.


Bilgin'in eşi Yılmaz Erdoğan'ın ortağı olduğu BKM Film, kitabın haklarını satın aldı.

 

HİKAYESİ

Türk kadınlarının DNA'larına kodlanmış olan evlilik saplantısının anlatıldığı kitapta 30'lu yaşlarda ama evlenememiş Efsun'un yaşadığı mahalle baskısı neşeli bir dille anlatılıyor.

 

EFSUN'U CANLANDIRACAK

Belçim Bilgin, filmde Efsun karakterine hayat verecek.

 

KİTAP HAKKINDA

''Türkiye'de kadınların DNA'larına kodlanmış olan evlenme saplantısı, ne yazık ki bizim ailede daha yoğun. Millete ailesinden genetik miras olarak mavi göz kalır, bize bu evlenme saplantısı kalmış. 'Sinek kadar eri olanın dağ kadar feri olurmuş' atasözü, anneannem Peyker'in lafıdır. Yani o sözü söyleyen ata, bizzat benim anneannem.[reklam]

Sözün özü, kocan varsa varsın, yoksa da geçmiş olsun. Hele ki bir de 30'una gelip de bekâr kaldıysan bu dünyada yatacak yerin yok!"

Evli misin?
Ya nişanlı?
Sevgilin var mı?
O da mı yok!
Yaş kaç?
Hmm. Anlaşıldı.

Sen en iyisi bu kitabı bir oku. Yalnız değilsin Türk kızı! Senden çok var -ay bunu da yanlış anlayıp trip atarsın sen şimdi. Yok, öyle demek istemedik. Ailen, çevren, eşin-dostun-arkadaşınkankan, hepsi evlilik lafı ediyor değil mi? Ama zor iş.

Koca bulmak çok zor iş arkadaş…''
(Tanıtım Bülteninden)

 

 

BELÇİM BİLGİN HAKKINDA HİÇ DUYMADIKLARINIZ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları