resim yok
09 Haziran 2014 - 16:23
Magazin

Birbirlerini sildiler!

3 yıldır flört eden popüler çiftin ayrıldığı kesinleşti.

Ceylan Çapa, Burak Özçivit'in kardeşinin düğününe gitmedi. İkili, beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları da instagram'larından sildi.


Bir haftadır süren 'ayrıldılar' dedikodusu gerçek çıktı. Üç yıldır flört eden oyuncu Burak Özçivit ile işletmeçi Celal Çapa'nın kızı Ceylan Çapa ilişkilerine nokta koydu.

 

KRONİK KISKANÇLIK

Geçen hafta Özçivit'in kız kardeşinin nişanına gitmeyen Çapa, önceki gün gerçekleşen düğüne de katılmadı.

Ayrılığın ikinci ispatı ise çiftin beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silmeleri oldu.

İkilinin aşklarının bitme sebebi olarak Burak Özçivit'in 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'ye filminde oynamayı teklifi etmesi gösterilse de asıl nedenin Ceylan Çapa'nın Fahriye Evcen'le başlayan kronik kıskançlık krizlerinin olduğu iddia ediliyor.

Burak Özçivit, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden ayrıldıktan sonra 'Çalıkuşu'nda Fahriye Evcen'le başrolü paylaşmıştı.[reklam]

VE CEYLAN ÇAPA'DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ceylan Çapa ayrıldıklarını Twitter'dan böyle duyurdu.

 

İŞTE O TWEET

İşte Ceylan Çapa'nın açıklaması:

"2.5 yıllık ilişkimizi karşılıklı saygı çerçevesi içerisinde bitirmiş bulunuyoruz. Özel hayatın mahremiyeti nedeniyle ayrılığımızla ilgili bir açıklama yapmamıştık.

Ancak, gerçeği yansıtmayan yorumların yer alması yüzünden bu açıklamayı paylaşmak istedik bundan sonra çıkan her türlü haber gösterilen nedenler gerçek dışıdır."

 

 

BURAK ÖZÇİVİT İLE CEYLAN ÇAPA ARASINA GİREN GÜZEL! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları