resim yok
21 Mayıs 2014 - 10:05
Magazin

Alınan karar doğrultusunda...

 

Buruk elçi...

L'oreal'in Türkiye güzellik elçisi olarak Cannes Festivali'ne giden Cansu Dere; Soma faciası nedeniyle kırmızı halı törenine katılmadı.

 

TÜRKİYE'DEN O KATILDI

Soma'da yaşanan facianın damga vurduğu Cannes Film Festivali'ne dün Türkiye'den katılan isim Cansu Dere oldu.

 

GÜZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Nuri Bilge Ceylan ve 'Kış Uykusu' filminin oyuncuları ile Cem Yılmaz'ın yanı sıra Cannes'da boy gösteren Dere; her zamanki gibi güzelliğiyle dikkat çekti.

 

AKLI...

L'Oreal Paris'in Türkiye güzellik elçisi olarak törene katılan Cansu Dere'nin kendi Cannes'da; aklı ise Soma'daydı.[reklam]

YILDIZLARLA BİRLİKTE

Aralarında Eva Longoria gibi yıldızların da bulunduğu diğer ülkelerin güzellik elçileriyle ortak toplantı ve çekimlere katılan Dere; ülkemizde yaşanan acı nedeniyle L'oreal'in yetkilileriyle aldığı ortak karar doğrultusunda kırmızı halı geçit törenine katılmadı.

 

AYRICA...

Cannes Film Festivali'nde; yine Soma'daki acı nedeniyle bütün Türk filmleri etkinlikleri ile Ceylan'ın katılması planlanan organizasyonlar da iptal edilmişti.

 

 

CANSU DERE, EVLİYA ÇELEBİ'YE RAKİP ÇIKTI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları