Dizi oyuncusunun katili bakın kim çıktı?

Dizi oyuncusunun katili bakın kim çıktı!

resim yok
08 Temmuz 2014 - 15:27
Magazin

Dizi oyuncusunun katili bakın kim çıktı!

Sürekli cinsel ilişki teklif edip...


Küçükçekmece'de evinin önünde dizi oyuncusu Nihat Kantemir'i öldürdüğü iddia edilen 2 sanık hakkında 'tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı.

 

İDDİANAMEDE...

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, şüpheli Makbule Nas'ın komşusu maktul Nihat Kantemir'e ilgi duyduğu, aracının camında yazılı cep telefonu numarasını alarak sürekli aradığı ve her aradığında ilişkiye  girmek istediğini içeren beyanlarda bulunduğu anlatıldı.

 

'KOCAMI ALDATAMAM'

Kantemir'in, kapısını çaldığı için evine aldığı şüpheli Nas'ı, 'kocamı aldatamam' demesi üzerine evden kovduğu ve konuşmamaya başladığı kaydedilen iddianamede, Makbule Nas'ın bu durumu hazmedemediği için eşi Mukadder Nas'a, Kantemir'in zorla ırzına geçtiğini söylediği aktarıldı.[reklam]

Nas çiftinin olaylardan sonra evlerinden taşındığı anlatılan iddianamede, ''Makbule Nas'ın açıkça maktul Kantemir'i öldürtmek istediğine yönelik beyanlarının bulunması, olay günü de eşi Mukadder Nas'ın tabancasını alarak evden ayrılması nedeniyle Makbule Nas'ın bu durumu bilmemesi mümkün olmamaktadır'' denildi.

 

DELİLLERLE ANLAŞILDI

Mukadder Nas'ın, Makbule Nas'ın azmettirmesi ile maktulü birden çok defa ateş ederek öldürdüğü bilgisine yer verilen iddianamede, olayda tasarlama unsurunun gerçekleştiğinin delillerle anlaşıldığı belirtildi.

 

AĞIRLAŞTIRILMIŞ...

İddianamede, sanıklar Mukadder Nas ve Makbule Nas hakkında 'tasarlayarak öldürme' suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.

 

KANTEMİR'İN OYNADIĞI DİZİLER VE OYUNLAR

Yasaklar (Kandemir Konduk) / Kabere
Lucky Carter (Harold Dennis) / Tiyatro
İki Kişilikli Adam (Robert Bloch) / Tiyatro
Yeşilçam (Mesut Güner) / Tiyatro
Ortaya Karışık (Mesut Güner) / Tiyatro
Töre (Turgut Özakman) / Tiyatro
Pegasus / Reklam
Elveda Derken / Dizi
Annem / Dizi
Ezel / Dizi
Adanalı / Dizi
Arka Sokaklar / Dizi
Yaprak Dökümü / Dizi
Kurtlar Vadisi / Dizi

 

 

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSUNUN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ GELİŞME!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları