resim yok
06 Ocak 2014 - 10:56
Magazin

Ozan magazincilerden kaçmaz!

Sürpriz buluşma!

Seren Serengil ile yaptığı kısa süreli evlilikle ismini duyuran Ozan Kaçmaz, geçtiğimiz ay Nurgül Yeşilçay ile samimi bir fotoğrafının basında yer almasıyla gündeme gelmişti.

 

BİBER BAR'DA

Yeşilçay'ın fotoğraf hakkındaki sorulara sert tepki vermesi nedeniyle çok konuşulan Kaçmaz, hafta sonunda Nişantaşı'ndaki Biber Bar'daydı.

 

FARKEDİNCE...

Bir masada mekan sahibi Onur Büyükalp ile birlikte sohbet eden ikili, gazetecileri fark eder etmez yerlerini değiştirdi.

 

BİRİ RAHATSIZ BİRİ RAHAT!

Bu sırada patlayan flaşlardan Akın'ın oldukça rahatsız olduğu görüldü.

Son dönemde Nurgül Yeşilçay ve eski eşi Seren Serengil ile görüntülenen Ozan Kaçmaz, Evrim Akın ile çekilirken sakindi.

Ancak oyuncu patlayan flaşlarla neye uğradığını şaşırdı.

 

AYRI ÇIKTILAR

İkili daha sonra ayrı ayrı gittiler.

 

EVRİM AKIN KİMDİR?

Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu. Akın ailesinden ünlü şair Gülten Akın'ın akrabasıdır.[reklam]

Babasını 17 yaşında kaybeden oyuncu İzmir’de, Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak başladı. Daha sonra tiyatroyla yeni tanışan Evrim Akın Müjdat Gezen Sanat Okulu'na girdi.

İbo Show'da çeşitli skeçlerde yer aldı. İlk televizyon deneyimi olan Eltiler'de Fitnat karakteriyle dizi hayatına başladı. Show TV'de yayınlana İbrahım Tatlıses'in yazıp yönettiği İmparator adlı dizide Çiçek karakterini canlandırdı.

Daha sonra çeşitli dizilerde oynayan Evrim Akın, asıl ünü Avrupa Yakası adlı dizide buldu. Canlandırdığı Selin Yerebakan karakterinin kullandığı "Ohaaa falan oldum yani", "kal geldi yaa" gibi repliklerle özdeşleşti.

Daha sonra Bez Bebek dizisinde Nana rolünü oynadı. Ardından Koca Kafalar TV'de sunuculuk yaptı. Daha sonra tv8'de Uzman Avı adlı bir yarışma programı sundu.

2011-2013 yılları arası Atv'de Alemin Kıralı adlı bir dizide Jülide karakterini canlandırmıştır.

 

 

DEMET ŞENER'DEN O FOTOĞRAFLARA İLGİNÇ YORUM! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları