Kurtlar Vadisi Pusu'da IŞİD terörü!

Kurtlar Vadisi Pusu'da IŞİD terörü!

resim yok
19 Eylül 2014 - 09:37
Magazin

Kurtlar Vadisi'nde bu kez IŞİD terörü var!

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonun ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında başladı.

Sezonun ilk bölümü, geçmiş bölümlerin tekrarıyla başladı.


Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu macerasınında artık tek başına! Yıllar önce sakladığı kripteksteki belgeleri dünyaya ifşa eden Polat Alemdar, bir kez daha örgütlerin hedefi haline gelir. Ailesini korumak isteyen Polat, Ömer baba ve Nazife anneyi korumak için kutsal topraklara gider.

Polat Alemdar, kripteksteki belgeleri büyük bir riske girerek dünyaya ifşa eder. Bu durum, yıllar önce Amon ile yapılan anlaşmanın bozulmasına neden olur. Artık iki grup bir kez daha karşı karşıyadır.

 

AİLESİ TEHLİKEDE

Polat Alemdar'ın bu hamlesinin hemen sonrasında Armageddon timi tarafından Ömer babanın evi yakılır.

Diziye göre Polat,  'sömürgecilere karşı yeni bir düzen, yeni bir omurga' diyerek Mısır'da bir operasyon gerçekleştirir ve 'sömürgeci güçler'in dünyadaki dengelerini değiştirecek, büyük sırları ortaya çıkardı.

 

POLAT'I ÇIKMAZA SÜRÜKLEMEK İÇİN IŞİD DEVREDE

Fakat Polat Alemdar'ın hamlesine karşı, 'sömürgeci güçler' Polat'ı çıkmaza sürüklemek için IŞİD'i devreye soktu.[reklam]

IŞİD, ÖMER BABA'YI KAÇIRDI

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan dizide IŞİD, Polat Alemdar'ın babası olan Ömer Baba'yı kaçırdı.

Dizide 'Halife' olarak nitelendirilen IŞİD liderinin bir komutanı Ömer Baba'yı Mekke'den Kuzey Irak'a götürmek üzere yola çıktı.

 

"SEN BENİM MESAJIMI ALDIN BEN DE SENİN.."

Polat Alemdar'ın babasının kaçırılmasına verdiği tepki ise 'Sen benim mesajımı aldın ben senin mesajını. Görüşme zamanı geldi' demek oldu.

 

POLAT YİNE TEK BAŞINA

Polat, kutsal topraklardaki ailesini korumak için Mekke'ye gidecektir. Burada ailesini korumak isteyen Polat, otelin zemin katına bomba döşendiğini öğrenecektir.

Bombayı etkisiz hale getirmek isteyen Polat, teröristlerle bir kez daha hayatı pahasına oyun oynar. Elindeki elektrik hattını, suyla dolu zemine bırakan Polat, yine kurtulmayı başarır.

 

 

SAVCI LEYLA'YA MUHTEŞEM TEKLİF! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları