Murat Dalkılıç'a psikolojik destek

İhanet ettiği Merve Boluğur tarafından terk edilen Murat Dalkılıç, bunalıma girdi. Psikoloğa giden popçuya doktoru, '15 gün buradan uzaklaş' tavsiyesinde bulundu.

resim yok
21 Ocak 2015 - 14:55
Magazin

Murat Dalkılıç, kendi etti kendi buldu! Ünlü popçu, yaklaşık 1 buçuk yıl aşk yaşadığı Merve Boluğur'u iki kere aldatınca olanlar oldu. Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda dansçısıyla kendisine ihanet eden sevgilisini affetmiş ve Murat Dalkılıç'a ikinci bir şans vermişti. Ancak bu şansını da kullanamayan popçu, geçen haftalarda yeniden Merve Boluğur'u aldattı.
 

BARIŞMAYA ÇALIŞTI AMA...

Bunu hazmedemeyen güzel oyuncu da ilişkisini hiç düşünmeden bitirdi. Ayrılığın ardından Murat Dalkılıç, defalarca Merve Boluğur'dan özür diledi. Araya ortak dostlarını da sokan Dalkılıç, bir türlü güzel oyuncuyu barışmaya ikna edemedi.
 

[reklam]

AVRUPA'YA GİDECEK

Bu nedenle sıkıntıya düşen ünlü popçu, soluğu bir psikologda aldı. Yaşadığı depresyonu doktoruna anlatan Murat Dalkılıç'a psikoloğu "En az 15 gün buralardan uzaklaşman gerekiyor. Yurt dışına gidip biraz kafanı dinle ve toparlan" tavsiyesi yaptı. Ünlü popçu da önümüzdeki günlerde tek başına Avrupa'daki şehirleri dolaşma kararı aldı.

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
resim yok
iyi olmuss vallah ne güzel hak etmis acima merve!!!!

facebook yorumları