resim yok
19 Mart 2014 - 10:13
Magazin

Çehre kanunları!

Nebahat Çehre'den şaşırtan istek!

'Kara Para Aşk' dizisinde rol alan ünlü oyuncu yönetmenden bakın ne istedi?

 

İşte detaylar:

 

BU KEZ ÖNLEMİNİ ALDI!

'A.Ş.K' dizisinde sahnelerin çok tekrarlı çekilmesinden isyan eden Nebahat Çehre bu kez önlemini baştan aldı.

 

YÖNETMENE RİCADA BULUNDU

Yeni dizisi 'Kara Para Aşk'ın yönetmeni Ahmet Katıksız'a ricada bulunan oyuncu;

''Beş tekrardan sonra motivasyonum düşüyor.

 

''FAZLA...''

Fazla tekrar çekmeyin'' dedi.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

'Kara Para Aşk' bu akşam izleyicisiyle yeniden buluşacak...

Babasının sırlarla dolu bir cinayete kurban gitmesi, bulması gereken elmaslar, kardeşinin kaçırılması, Elif'i çaresizlik içinde bırakmıştır. Sokak ortasında öptüğü komiser Ömer ise Elif'in o an yanında görmek istediği son kişidir.[reklam]

Elif, Ömer'i atlatmak ve tek başına elmasları bulup kardeşini kurtarmak zorundadır. Elmasları arayacağı yeni adres Sibel'in evidir. Sibel'in ailesiyle tanışmak, yaşadığı evi görmek Elif'i derinden sarsar. Bir şekilde Sibel'in odasına girmeyi başaran Elif bir kutu bulur, cevaplanması gereken sorulardan birinin yanıtı bu kutuda gizlidir.

Elif'in birilerinden korktuğu için kendisini öptüğünü anlayan Ömer, onu konuşturmaya çalışır ama başaramaz. Elif iş birliği yapmaya niyetli değildir fakat Ömer'in de pes etmek gibi bir adeti yoktur. Elif'i göz hapsine alarak Ahmet ve Sibel arasındaki ilk bağlantıyı kurmayı başarır.

 

'KARA PARA AŞK' 2. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Elif çaresizce araştırma yaparken, Tayyar'ın onun için hazırladığı asıl plandan habersizdir. Kaybolan elmaslar aslında Tayyar'ın çok da umurunda değildir. Tayyar içinde Elif'in olduğu uzun vadeli bir plan peşindedir. Metin'e emri verir. Metin, Elif'e kardeşinin hayatını kurtarması karşılığında yapması gereken şeyi söyler. Elif'in hayatına bir bomba daha düşmüştür.

Kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için verilen görevi yapması üstelik de bunu Ömer'den saklamayı başarması gerekmektedir.

 

 

NEBAHAT ÇEHRE İLE HAYATA DAİR ÖZEL SOHBET BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları