Nurgül Yeşilçay şizofren oldu!

Nurgül Yeşilçay rol gereği şizofren oldu!

resim yok
26 Temmuz 2014 - 11:51
Magazin

Nurgül Yeşilçay rol gereği şizofren oldu!

Yeni sinema filmi 'Gece'de kişilik bozukluğu olan bir karakteri canlandıran Nurgül Yeşilçay, ''Günlerce konuyla ilgili kitaplar okudum. Psikiyatrlardan yardım aldım'' dedi.


Güneydoğulu bir ailenin İzmir'e gelişleriyle birlikte parçalanmasının konu edildiği 'Gece' filminde Süsen adlı karakteri canlandıran Nurgül Yeşilçay, rolüne hazırlık sürecini anlattı.

 

SÜSEN İÇİN ÜZÜLÜYORUM

Senaryoyu okuyup rolü kabul ettiğinden beri canlandıracağı karakteri düşündüğünü belirten Yeşilçay şöyle konuştu:

''Karakterimi çok seviyorum. Uzun zamandır Süsen'i düşünüyorum. Şizofrenik olacak ama bazen onun için çok üzülüyorum.[reklam]

ÖZEL METOTLA ÇALIŞTIM

Kızda kişilik bozukluğu var. Bu yüzden çok araştırma yaptım. Role hazırlanırken bu konuda günlerce uzmanlara ait kitaplar okudum. Psikiyatrlardan yardım aldım. Çok özel metotlarla çalıştım.''

 

SETTEN SETE KOŞUYOR

Ye­ni se­zon­da ye­ni­den di­zi­le­re dö­nen Ye­şil­çay, tez­gah­ta­rı can­lan­dı­ra­ca­ğı pro­je­de Er­kan Pe­tek­ka­ya'yla baş­ro­lü pay­la­şa­cak.

 

'GECE'NİN ARDINDAN

Ye­şil­çay, 'Ge­ce' fil­mi­nin ar­dın­dan 'Apa­çi­' ad­lı si­ne­ma fil­mi için ka­me­ra kar­şı­sı­na ge­çe­cek.

 

 

OYUNCUYKEN DE ŞARKICILIĞA DEVAM!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları