O cezayı Cem Yılmaz ödeyecek!

Cezayı Cem Yılmaz ödeyecek...

resim yok
08 Mayıs 2014 - 10:18
Magazin

Sunucu 'ceza gelirse sana gönderirim' demişti!

 

Bu cezayı Cem Yılmaz ödeyecek!

Cem Yılmaz katıldığı TV programında 'G.t' dedi. Sunucu Yekta Kopan, 'RTÜK ceza verirse sana gönderirim' diye uyardı. Yılmaz da kabul etti. RTÜK 12 bin lira ceza verdi.

 

12 BİN 353 LİRA

Sanatçı Cem Yılmaz'ın katıldığı bir TV programında 'G.t' demesi, Artı-1 TV'ye 12 bin 353 lira para cezası verilmesine neden oldu.

 

CEZAYI ÜSTLENMİŞTİ

Canlı yayın sırasında bu sözünden dolayı Yılmaz'ı uyaran sunucu Yekta Kopan, 'RTÜK ceza verirse sana gönderirim' demiş, Cem Yılmaz da 'İnceldiği yerden kopsun, ne kadar vereceğiz' diyerek muhtemel cezayı üstlenmişti.

Gazeteport'un edindiği bilgiye göre RTÜK toplantısında 8 Mart 2014 günü, Artı-1 TV'de sanatçı Cem Yılmaz'ın konuk olarak katıldığı program ele alındı. Programda Yılmaz'ın rol aldığı ' The Water Diviner' adlı film konu edildi.

 

'NE KADAR VERECEĞİZ?'

Program sunucusu Yekta Kopan'ın sorularını cevaplayan Yılmaz, konuşmasının bir bölümünde;

 

''Artık bunu söylemek zorundayım. Yani setlerde hani işe yarar insanlar oluyor. Kimisi böyle eli g.tünde. Artık ona da neye diyeceksek yani. g.t cebi diyelim'' dedi.[reklam]

Sunucu Yekta Kopan ise 'Bak bunu dedin. RTÜK ceza verirse sana gönderirim' diye araya girdi.

 

Cem Yılmaz da, 'Güzel şeyler konuşuyoruz, ona da ceza keserler mi yani' dedi ve 'Allah bereket versin, inceldiği yerden kopsun, ne kadar vereceğiz?' diyerek muhtemel cezayı üstlendi.

 

RTÜK TOPLANDI

RTÜK İzleme Dairesinin raporunda, 'Cem Yılmaz argo sözcüğü kullanıp, telafi etmek yerine yinelemeyi tercih ederek gerekli hassasiyet göstermemiş, aksine kullanmış olduğu bu sözcüğü pekiştirmiştir” denildi.

 

RTÜK üyeleri de 'Argo ve kaba söz' nedeniyle, Artı-1 TV'ye, 12 bin 353 lira para cezası verdi.

 

 

CEM YILMAZ ESKİ EŞİNİN İZLERİNİ BAKIN NASIL SİLİYOR?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları