Pelin Karahan'dan boşanma sonrası sürpriz açıklamalar!

Pelin Karahan'dan boşanma sonrası şok açıklama!

resim yok
30 Ocak 2014 - 10:20
Röportaj

Pelin Karahan'dan boşanma sonrası şok açıklama!

Barcelona'da evlendiği Erdinç Bekiroğlu'ndan ayrılan bir süre önce ayrılan güzel oyuncu, ayrılık sonrası kendisini daha da huzurlu hissettiğini söyledi.

 

İşte detaylar:

 

AYRILIĞIN PERDE ARKASI!

Barselona’da evlendiği pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu’ndan geçen kasımda tek celsede boşanan Pelin Karahan, ayrılığın perde arkasını ve değişen aşk anlayışını All’a anlattı.

Muhteşem Yüzyıl’daki boşanma sahnesi ile gerçek hayattaki boşanma davasının aynı döneme denk gelmesini 'tesadüf' olarak niteleyen Pelin Karahan;

''Nasıl denk geldi diye güldük sette. Ama çekim anında özel hayatımı düşünmedim'' dedi. Genç oyuncu boşandıktan sonra eski eşiyle görüşmediğini de sözlerine ekledi:

 

''ARTIK GÖRÜŞMÜYORUM''

''Kendisiyle artık görüşmüyoruz ama çok sakin bir şekilde ayrıldık. Boşanma yüzünden aşka küsmüş de değilim. Aşk bence çok değerli bir şey, umarım tekrar yaşarım.

Yalnız olayım, her şeyi kendi başıma halledeyim demektense hayatı paylaşmayı isterim. Ama açıkçası aşk konusunda biraz fikirlerim değişti. Kendi değerimi bilmeye başladım.

Temkinli yaklaşmak değil bu, yine içimden geldiği gibi davranırım ama birisine uyum sağlamak yerine ortak bir noktada buluşmaya çalışırım bundan böyle.''[reklam]

''EN HUZURLU DÖNEMİM...''

Ayrılığın kendisini hiç de olumsuz etkilemediğini anlatan Pelin Karahan, aksine hayatının en huzurlu döneminde olduğunu vurguladı:

''Hayatımda ilk kez böyle iyi ve huzurlu hissediyorum. Çevremdeki herkes 'Sana bir şey oldu' diyor. Gerçekten olumlu bir değişim.

Ne istediğimi biliyorum artık; nelere değer verdiğimi biliyorum, daha özgürüm, rahatım, kendime daha çok güveniyorum.

 

''İŞİME DE YANSIYOR''

Bu durumun işime de olumlu anlamda yansıyor. Sonuçta çok mutluyum. Yolda yürüyüşüm bile değişti, enerji doluyum. Bundan sonra beni ruhen aşağı çekebilecek biriyle olmak istemiyorum.

Beni motive etsin, işimde de, özel hayatımda da. Çünkü kıskanıyorsun, kıskanılıyorsun, o zaman birbirini aşağı çekmeler başlıyor. Artık bu durumun oluşmaması için elimden geleni yaparım.''

 

 

OZAN GÜVEN & PELİN KARAHAN ARASINDAKİ AŞK İDDİALARINA YANIT! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları