'Reaksiyon' bu akşam başlıyor!

'Reaksiyon' dizisi Star TV ekranlarında başlıyor...

resim yok
15 Eylül 2014 - 11:41
Magazin

'Reaksiyon' dizisi Star TV ekranlarında başlıyor...

Merakla beklenen Reaksiyon bu akşam başlıyor..

Bizleri nasıl bir dizi bekliyor?


İşte iddialı diziden tüm ayrıntılar...

 

BEKLENEN GÜN GELDİ!

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Erdal Beşikçioğlu, Selen Soyder, Nehir Erdoğan ve Yurdaer Okur'un rol aldığı Star TV'nin iddialı dizisi Reaksiyon, 15 Eylül Pazartesi akşamı yani bu akşam 20.00'de ilk bölümüyle başlıyor.

 

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İstihbarat Başkanı Gürkan ve Başbakanlık Müsteşarı Öktem devleti yeniden yapılandırmak, devlet kurumlarını düşman unsurlardan temizlemek için çok gizli bir birim kurmaya karar verirler. Bu birim için akıllarında iki isim vardır. Yüzbaşı Oğuz ve Komiser Tekin.  

Yüzbaşı Oğuz dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir Bordo berelidir. Tekin ise Başbakanlık müsteşarnın koruması olan gözü pek bir polis memurudur. Biri Harbiyeli biri Polis olan ve geçmişlerinden kalan halledilmemiş bir husumetleri bulunan bu iki kahraman kendilerine tekiif edilen bu görevi kabul edip omuz omuza çarpışmaya razı olacaklar mıdır?[reklam]

Zira onlara bu görevi veren irade de en az onlar kadar tehlikededir.  Bu bölümde İstihbarat  başkanı Gürkan tutuklanmak üzere ifadeye çağrılacak, Müsteşar Öktem'in konvoyu Sirkeci'de suikaste uğrayacak ve kurulacak bu birimin devletin içinde belki de güvenebileceği tek Bakan çok riskli bir ameliyata girecektir.

 

HEPSİNİN HEDEFİ...

Eski düzenin sahiplerinden Yavuz Aslan başta,  devletin içinde birbirini yiyen klikler ve içeride, dışarıda sonu gelmeyen düşmanlar hepsinin hedefi Türkiye'nin kendi başına karar almasının önüne geçmeye çalışmaktadır. Hayatını değiştirecek tekliften habersiz olan Yüzbaşı Oğuz Güney Kıbrıs'ta bulunan bir hedefi yok etmek üzere görevlendirilmiştir. Kendi timinden iki askeri ise Oğuz'un yok etmeye gittiği yabancı ajanın Devletin içindeki bağlantılarını ortaya çıkaracak bir bilgiye ulaşmıştır.

 

Oğuz Kıbrıs’ta savaşırken askerleri ölümün kıyısında ona ulaşmaya çalışmaktadır. Oğuz'a yardım edebilecek tek kişi Savcı Duygu'dur.  Tekin ise Müsteşara yapılan suikastta gördüğü muhbirin peşinden bu işi tezgahlayanların peşine düşmüştür.

Bakan'ın kritik ameliyatının Oğuz’un eski sevgilisi Doktor Zeynep'e emanet edilmesiyle birlikte Oğuz Yüzbaşı bir yanda eski sevgilisi ve hayatının aşkı Zeynep, bir yanda kendisine umutsuz bir aşkla bağlı en yakın arkadaşı Savcı Duygu olmak üzere bütün ailesi ile birlikte kendisini büyük bir kavganın içinde bulacaktır.

 

YENİ TANITIM VİDEOSU

 

SELEN SOYDER 'REAKSİYON'U ANLATTI!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları